Ana Sayfa Gündem Büyükşehir’den Sarıçam’a Gençlik Merkezi

Büyükşehir’den Sarıçam’a Gençlik Merkezi

Büyükşehir belediyesi, Şakirpaşa ve Mimar Sinan Kültür Parkı’ndaki gençlik merkezlerinin ardından Sarıçam’da da yeni bir gençlik merkez açıyor.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2013 Pazar 18:01
Büyükşehir’den Sarıçam’a Gençlik Merkezi

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, gençlere verdiği “Her ilçeye gençlik merkezi” sözünü tutuyor.

Daha önce Şakirpaşa ve Mimar Sinan Kültür Parkı’nda gençlik merkezi açan Büyükşehir Belediyesi şimdi de Sarıçam İlçesinde gençlik merkezi açtı.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Sarıçam’da gençlerin LGS ve LYS’ye hazırlandıkları, her türlü kültür sanat eğitimi alabilecekleri yeni bir kültür merkezi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

“Her ilçeye gençlik merkezi” sözü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmeye başladıklarını anlatan Zihni Aldırmaz, “Şakirpaşa Gençlik Merkezi’nde her yıl bin 200 öğrenciye üniversiteye hazırlık kursu veriyoruz. Ayrıca diğer gençlik merkezimizde de piyanodan baleye, kemandan halk oyunlarına kadar kültür ve sanat eğitimi veriyoruz. Gençlik merkezlerini her ilçeye yapacağımızı söylemiştik. Bu sözü tutuyoruz. Sarıçam’daki gençlik merkezi gençlerimize hizmet edecek. Adanalılara hayırlı olsun. Sırada Çukurova ilçemiz var. Orada da çalışmalar son aşamaya geldi” dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hasat geldi ama hala fiyat yok

Hasat geldi ama hala fiyat yok

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık