Ana Sayfa Yaşam Çağ ve Medical Park sağlık için buluşacak

Çağ ve Medical Park sağlık için buluşacak

Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestenci, Medical Park Tarsus Hastanesi’ni ziyaret edip işbirliği yapılabilecek konuları görüştü.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2015 Cumartesi 00:03
Çağ ve Medical Park sağlık için buluşacak

Çağ Üniversitesi ve Medical Park Tarsus Hastanesi, sağlık konusunda işbirliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestençi, Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin’i ziyaret etti. Prof. Dr. Bedestenci, Çağ Üniversitesi hakkında bilgi verip, yürüttükleri çalışmaları anlattı. Prof. Dr. Bedestenci, Medical Park Tarsus Hastanesi’yle işbirliği yapabileceklerini söyledi.

SAĞLIKLA İLGİLİ BÖLÜMLER VAR

Öğrenciler ve akademisyenlere yönelik bilgilendirici sağlık seminerlerinden, ambulans desteğine kadar çeşitli konularda işbirliğine hazır olduklarını kaydeden Prof. Dr. Bedestenci, Çağ Üniversitesi’nde çocuk gelişimi, iş sağlığı ve güvenliği, sağlık kurumları işletmeciliği gibi sağlık dünyasına yönelik bölümlerin bulunduğuna dikkat çekti. Prof. DR. Bedestenci, üniversite ve hastane arasında kurulacak işbirliğinin hem her iki kuruma hem de Tarsus’a büyük katkı koyacağına inandığını söyledi.

HİZMET KALİTESİ KATLANDI

Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin ise ziyarette Prof. Dr. Çetin Bedestenci’ye hastane ve grup hakkında genel bilgi verdi. İşbirliğine açık olduklarını vurgulayan Ahmet Egin, Medical Park Tarsus Hastanesi’nin 165 yatak kapasitesiyle bölgenin en büyük özel hastanesi olduğunu, yeni hizmetler ve kadroya eklenen akademik unvanlı hekimlerle hizmet niteliğini bir kat daha artırdıklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Seyhan’dan satranç şöleni

Seyhan’dan satranç şöleni

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık