Ana Sayfa Gündem Canlı hayvan satıcılarına zabıta operasyonu

Canlı hayvan satıcılarına zabıta operasyonu

Büyükşehir belediyesi zabıtası, regülatör köprü civarında canlı hayvan satarak hem düzeni bozan hem de halk sağlığı açısından tehdit oluşturan canlı hayvan satıcılarına operasyon düzenledi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2014 Cumartesi 12:41
Canlı hayvan satıcılarına zabıta operasyonu

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerin kentin düzeni ve huzuru ile halk sağlığını koruma açısından yaptığı çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Gıda maddesi satan işyeri ve marketlerin denetimini aralıksız sürdüren ekipler öte yandan kentin düzenini bozan, halk sağlığını tehdit eden faaliyetlere karşı da çalışmalarını yürütüyor.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı Denetim Şube Müdürlüğü ekipleri Regülatör Köprü’nün Yüreğir tarafındaki boş arazide faaliyet gösteren hindi ve koyun gibi canlı hayvan satıcılarına karşı çalışma başlattı. İl Emniyet Müdürlüğü’nün de desteği ile buradaki hayvan satıcıları uzaklaştırıldı.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Akyıl, çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini belirterek, vatandaşın sağlığı ile oynanmasına izin vermeyeceğiz. Ayrıca izinsiz faaliyet gösterilerine de müsamaha edemeyiz. Adanalının rahatı için zabıta ekiplerimiz aralıksız çalışıyor” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Seyhan’da hizmet ve projelere devam

Seyhan’da hizmet ve projelere devam

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık