Ana Sayfa Gündem Çelikcan, Yüreğir Kültür Merkezi inşaatını gezdi

Çelikcan, Yüreğir Kültür Merkezi inşaatını gezdi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapımı devam eden Yüreğir Kültür Merkezi inşaatını gezdi. Kazım Başer mahallesinde yapılan Kültür Merkezi'nin Adana'da sosyal ve kültürel açıdan önemli bir eksikliği gidereceğini belirtti.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2013 Pazartesi 14:53
Çelikcan, Yüreğir Kültür Merkezi inşaatını gezdi

Çevre peyzajı, otoparkı, fuayesi ve mimarisiyle şehrimize değer katacak bir eser olduğunu belirten Başkan Çelikcan 'İçerisinde 1000 kişilik konferans salonu ile 2 adet 200 kişilik çok amaçlı salonu olacak olan Kültür Merkezimizin tamamlanmasıyla bölgemizde sosyal ve kültürel etkinlikler daha fazla yapılacaktır.'dedi..

 

Görünüş bakımından da Selçuklu-Osmanlı mimarisini andıran Kültür Merkezi'nin kolay ulaşımı otopark imkanı ve merkezi konumda olmasından dolayı Adana'nın tamamına hizmet vereceğini belirten Başkan Çelikcan 'Bundan önce böyle bir tesis olmadığı için ilçemizde sosyal ve kültürel etkinlikler gerçekleştiremiyorduk. Kültür Merkezimizin hizmete açılmasıyla ilçemiz sosyal ve kültürel etkinliklerle anılacaktır.Ayrıca Kültür Evlerimizde kursiyerlerimizin hazırladıkları ürünleri sergileyebileceğimiz geniş bir alana sahip oluyoruz. Halkımıza hayırlı olsun.' şeklinde konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hasat geldi ama hala fiyat yok

Hasat geldi ama hala fiyat yok

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık