Ana Sayfa Gündem Çelikcan'dan esnaf ziyareti

Çelikcan'dan esnaf ziyareti

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer Sarıçam Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Giriş Tarihi: 21 Ağustos 2016 Pazar 10:02
Çelikcan'dan esnaf ziyareti

Yüreğir de faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek sohbet eden Başkan Çelikcan “Yüreğir birçok ilden büyük bir ilçemiz. Binlerce esnafımız iş yapıyor, ticari faaliyette bulunuyor. Fırsat buldukça esnafımızla bir araya geliyor, onların sorunlarını dinliyor, çözüm üretmeye çalışıyor, sohbet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Her zaman esnafın yanında olduğunu belirten Başkan Çelikcan “Yüreğir'de esnaflarımıza kanunlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onların işlerini kolaylaştırmak için bu görevdeyiz. Özellikle yatırım yapacak olan vatandaşlarımıza her türlü kolaylığı tanıyoruz. İlçemizde yeni iş sahalarının açılması ve Yüreğir’in kalkınması öncelikli hedeflerimiz arasında” dedi.

 

Yüreğir’in hızla büyüdüğünün altını çizen Başkan Çelikcan “Esnafımız Adana ve ülke ekonomisine, istihdama çok değerli katkı da bulunuyor. Bütün esnafımıza Allah iş yoğunluğu versin. Esnaf ekonominin bel kemiğidir. Esnaf istikrarlı bir ekonomi ve siyasi ortamda yaşamayı sever. Esnafın yoğun olduğu ülkelerde gelir dağılımı dengede olur. Hepsine helal ve hayırlı kazanç diliyorum.”diye konuştu.

 

Yüreğir’de gıda toptancılığı yapan Karadeniz Gıda firması yöneticileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Çelikcan’a teşekkür ettiler.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Seyhan’dan tarım işçilerine hijyen seti

Seyhan’dan tarım işçilerine hijyen seti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık