Ana Sayfa Gündem Çelikcan'dan yurt inşaatına destek

Çelikcan'dan yurt inşaatına destek

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan İlim Yayma Cemiyeti Adana Şubesi tarafından Yüreğir'e yapılan Adana'nın en büyük öğrenci yurdunun inşaatını gezdi.

Giriş Tarihi: 29 Mart 2016 Salı 13:43
Çelikcan'dan yurt inşaatına destek

İlim Yayma Cemiyeti Adana Şube Başkanı Emekli Adana Müftüsü  Mehmet Barış, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çomu, İmam Gazali Hıradağı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte inşaat alanını gezen Başkan Çelikcan yardım yapmak isteyen tüm hayırseverlerin bu güzel hizmeti desteklemesi gerektiğini belirtti.

 

Yüreğir Belediyesi olarak İlim Yayma Cemiyeti'nin yapacağı yurt için başından bu yana destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Çelikcan 'Adana'da dışardan gelen öğrencilerimizin barınması için ciddi bir yurt ihtiyacı var. 450 kişilik ve 10 bin 470 metrekarelik inşaat alanı olan üniversite öğrenci yurdumuzun tamamlanmasıyla öğrencilerimizin konaklama ve barınma anlamında önemli bir eksikliği giderilecektir.' dedi.

 

DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Adana'nın en büyük yurdunu Yüreğir'e kazandıran İlim Yayma Cemiyeti Adana Şube'sine teşekkür eden Başkan Çelikcan ' Erkek öğrenci yurdunun ilçemize yapılmasından dolayı çok mutluyuz. Yeni çıkan belediyeler yasasıyla önümüz açıldı. Yurt yapmak dahil eğitim ve dini tesislere her türlü desteği verebiliyoruz. Yüreğir Belediyesi olarak biz de bu yurt inşaatımızı desteklemeye devam edeceğiz.  İnşaatın hızla yükseliyor olması bizleri mutlu ediyor. Çünkü; burası bir eğitim yuvası. Bir çok  şeyin üstesinden eğitimle aşılacağına inanıyoruz.' şeklinde konuştu.

 

TÜM HAYIRSEVERLERİMİZİ YARDIMA DAVET EDİYORUM

Yüreğir'de devam eden 450 kişilik erkek öğrenci yurdu inşaatına tüm yardımseverleri katkıda bulunmaya davet eden Başkan Çelikcan 'Böyle güzel, hayırlı ve donanımlı bir yurt inşaatının tamamlanması için hepimiz el ele vermeliyiz. Buralarda geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz faydalanacaktır. İçerisinde yemekhanesi, toplantı salonları, spor salonu, etüt salonları ve konferans salonları olan bu inşaatımızı bir önce tamamlamalıyız.' dedi.

 

BAŞKAN ÇELİKCAN'A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İlim Yayma Cemiyeti Adana Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Çelikcan'a katkılarından dolayı teşekkür ettiler. İnşaatın başlamasında Başkan Çelikcan'ın kendilerine büyük destek verdiklerini belirten Başkan Yardımcısı Hüseyin Çomu 'Belediye Başkanımıza Projemizi sunduğumuzda bizlere maddi manevi büyük destek verdi. El birliği gönül birliği yaparak inşaatımızı belli bir seviyeye ulaştırdık. İnşaatımız hızla devam ediyor. Tüm Adanalı hayırsever vatandaşlarımızdan da destek bekliyoruz. Amacımız bir an önce tamamlayıp öğrencilerimizin hizmetine sunmak istiyoruz.' diyerek inşaatın devam ettiğini belirtti.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Milli Emlak arsa temin etsin

Milli Emlak arsa temin etsin

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık