Ana Sayfa Gündem Ceyhan belediyesinin logosu değişiyor

Ceyhan belediyesinin logosu değişiyor

Ceyhan Belediye Meclisi, Ekim 2014 olağan meclis toplantısını Belediye Başkanı Alemdar Öztürk başkanlığında gerçekleştirdi.Toplantıda belediye logosunun değiştirilmesi kararlaştırıldı.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2014 Cuma 00:04
Ceyhan belediyesinin logosu değişiyor

Atatürk ve Aziz Şehitler için bir dakikalık saygı duruşunun ardından başlayan görüşmelerde Ceyhan Belediyesi’nin 2015 Mali Yılı Gelir ve Gider Bütçesi ile 2015 Mali Yılı Performans Planı görüşülerek oy birliğiyle Müşterek komisyonlara havale edildi.

 

Toplantıda daha önce Kanun ve Nizamname ile Plan ve Bütçe Komisyonlarına gönderilen 2015-2019 Stratejik Planı, görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

 

Meclisin gündemine gelen ve daha önce Müşterek Komisyonlara gönderilen 2015 Mali Yılı Vergi ve Harç tarifesinin belirlenmesi konusundaki raporlar, görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

 

LOGO DEĞİŞİYOR

Ceyhan Belediyesi’nin yeni logosunun belirlenmesi için çalışmalar yapılması ve bu konuda yarışma düzenlenerek Çukurova Üniversitesi’ne, okullara, sivil toplum kuruluşlarına ve siyasi partilere resmi yazıyla bildirilmesi; sonuçların ise müşterek komisyonlarca değerlendirilmesi hususu da mecliste oy birliği ile kabul edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yüreğir Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Yüreğir Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık