Ana Sayfa Siyaset CHP seçim başarısı için Ar-Ge birimi kurdu

CHP seçim başarısı için Ar-Ge birimi kurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanlığı bünyesinde kurulan Ar-Ge Çalışma Birimi, başarılı seçim stratejilerinin belirlenmesi için her ilçede seçmen tabanında meydana gelen değişiklikleri araştırıp inceleyecek, başarılı olmanın yollarını araştıracak. Hazırlanacak rapor parti örgütleri için, doğru çalışma yöntemlerini belirlenmesi konusunda referans niteliğinde olacak.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2016 Perşembe 09:48
CHP seçim başarısı için Ar-Ge birimi kurdu

Adana İl Başkanlığı görevine Ayhan Barut’un öncülüğünde Ar-Ge’den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Halime Ünlü’nün koordinatörlüğünde kurulan çalışma birimi Berfu Salıcı Yakıt, Saim İnce, Veli Cuma, Erinç Ali Menteş, Malik Karaca, Ahmet Sarı, Nilgün Kala’dan oluşuyor.

CHP’yi genel seçimlerde Adana’da birinci parti yapma, yerel seçimlerde de ilçe belediye başkanlığı sayısını artırıp Adana Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanma hedefi doğrultusunda çalışmalarına başlayan Ar-Ge Çalışma Birimi, başarılı çalışma stratejilerinin geliştirilmesi için her ilçeyi kendi özelliklerine göre araştıracak.

Seçimde başarıya ulaşmanın yolunun tüm siyasi partiler için seçmen tabanında meydana gelen köklü değişiklikleri iyi anlamaktan geçtiğini belirten Ar-Ge’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Halime Ünlü, “Başarılı stratejiler geliştirmek için yerel ekonomik ve toplumsal yapıların özellikleri değerlendirmek gerektiği gerçeğinden yola çıkarak Ar-Ge Çalışma Birimi olarak çalışmaya İmamoğlu ilçemizden başlıyoruz” dedi.

Her ilçenin farklı sosyo-demografik özelliklere sahip olduğunun altını çizen Ünlü, yapılacak araştırmaların özellikle ilçe örgütlerinin doğru çalışma programını oluşturmasında rehber niteliğinde olacağını sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık