Ana Sayfa Siyaset CHP Seyhan Aday Adayı Soner Anafarta: "Beraber yürüyelim"

CHP Seyhan Aday Adayı Soner Anafarta: "Beraber yürüyelim"

Seyhan’ın en genç belediye başkan aday adayı CHP’li Soner Anafarta, kadınlara, gençlere, çınarlara ve tüm CHP’lilere çağrıda bulundu: "Beraber yürüyelim."

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2013 Perşembe 11:55
CHP Seyhan Aday Adayı Soner Anafarta:

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Soner Anafarta, 14 ay önce 41 proje açıklayarak çıktığı başkanlık yolunda emin adımlarla ilerliyor. Pazar günü gerçekleştirilecek önseçim öncesi partililerine birer mektup gönderen Seyhan’ın en genç aday adayı Soner Anafarta, “Kadınlarımız, gençlerimiz, çınarlarımızla ve tüm üyelerimizle genç ve yeni Seyhan için hep beraber yürüyelim” çağrısında bulundu.


Hayatı boyunca kimseyi utandıracak işlerin içinde olmadığını ve bundan sonra da Seyhanlılar’ı utandıracak hiçbir işe imza atmayacağının sözünü veren ve Adanalılar’ın gıpta edeceği bir belediyecilik anlayışını hakim kılmakta kararlı olduğunu anlatan Soner Anafarta, mektubunda şunları söyledi:

“Değerli Yol Arkadaşım. Aranızda yetişmiş, yaşamının her alanında Cumhuriyet değerlerini savunmuş bir evladınız olarak Seyhan Belediyesi’ni partimize kazandırmak için tam 14 ay önce ekibimle beraber yola çıktım. Sizlerden öğrendiğim Cumhuriyet’in temel ilkelerine sahip çıkmak ve insan onurunun hayatın her alanına egemen olmasını sağlamak için sokak sokak, mahalle mahalle çalışmalar yaptım.

Gençlerin; Türkiye’nin ve Seyhan’ın kaderini değiştirebileceğini, siyasette kirlenmeden de başarılı olunabileceğini göstermek adına, her fırsatta sizlere koştum. Bu partiye emeğini, alın terini, gençliğini vermiş olan sizlerin gurur duyacağı bir Seyhan yaratmak, tüm Adanalıların gıpta edeceği bir belediyecilik anlayışını hâkim kılmak için sadece size güvendim.

“KİMSEYİ UTANDIRACAK BİR ŞEY YAPMADIM”

Sizlerin de bana ve gençliğe güvenmenizi istiyorum. Hepinize söz veriyorum. Hayatımın hiçbir döneminde kendimi, ailemi ya da arkadaşlarımı utandıracak bir şey yapmadım. Sizleri de asla utandırmayacağım. Başınızı asla öne eğdirmeyeceğim. CHP’nin, Seyhan Belediye Başkanı olmam ve sizleri hak ettiğiniz şekilde temsil edebilmem için desteğinize ihtiyacım var. Sadece oylarınızı değil yüreklerinizi de istiyorum. Bana destek olun. Benimle yan yana, omuz omuza mücadele edin.

Türkiye’nin dört bir yanında ve Seyhan’da; iş kurmak, yuva sahibi olmak, topluma fayda sağlamak için çırpınan evlatlarınız ve kardeşleriniz için de yapın bunu. İnanıyorum! Bunu hep birlikte başarabiliriz.Siz de inanın! El ele verelim ve başaralım. Seyhan’ı hepimizin gururu ve güneyin yıldızı yapabilmem için kendimi sizlere emanet ediyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık