Ana Sayfa Siyaset CHP ve Süleyman Sönmez, Adana semalarında

CHP ve Süleyman Sönmez, Adana semalarında

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, CHP'nin Adana'daki tüm belediyeleri kazanması için vargücüyle çalışmaya devam edeceğini söyledi

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2013 Çarşamba 10:48
CHP ve Süleyman Sönmez, Adana semalarında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, Adana'daki tüm tanıtım materyallerini kullanıyor. Seyhan Belediye Başkan Aday Adaylığı'nı açıkladıktan sonra CHP'nin Adana'daki tanıtımına büyük bir sinerji getiren Süleyman Sönmez, bilboard, afiş, tv programları, gazete ilanları, raket ve bisiklet reklamlarının ardından motorlu paraşütle (paramotor) kendi ismini ve CHP logosunu Adana semalarında gezdirdi.

Adana Merkez Park'ta yamaç paraşüt eğitmenleri tarafından kalkan paramotor, Seyhan'ın tüm mahallelerine iki sorti attı. Tepebağ, Kayalıbağ, Hürriyet, Yenibey, Eskibey, Akkapı, Obalar Caddesi, Küçüksaat Meydanı, Özler Caddesi, Atatürk Caddesi, Sular, İstasyon, Cemalpaşa, Barajyolu, Denizli, Narlıca, Gürselpaşa ve Pınar Mahallesi'nin tamamını tanıtım folyosuyla gezen paramotor vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Başlattıkları çalışmaların sadece Seyhan’ı kazanmakla kalmayacağını, Adana Büyükşehir ve diğer ilçe belediyelerinin de CHP’nin sosyal demokrat belediyeciliği ile tanışmasında başrolü oynayacağını vurgulayan Sönmez, “Aday adaylığım sürecinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok değerli üyeleri ve örgütü başta olmak üzere, beni bağrına basan Seyhanlı kardeşlerime, içten destekleriyle beni yüreklendiren Adana kamuoyuna, sivil toplum kuruluşlarına, iş ve emek dünyasının mümtaz temsilcilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Seyhan'ı çağdaş bir ilçe haline getirmekte kararlı olduğunu vurgulayan Süleyman Sönmez, CHP'nin Adana'da tüm belediyeleri kazanması için vargücüyle çalışmaya devam edeceğini kaydetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık