Ana Sayfa Siyaset CHP Yüreğir'de sandık görevlileri eğitimine başladı‏

CHP Yüreğir'de sandık görevlileri eğitimine başladı‏

30 Martta yapılacak olan yerel seçimler için CHP Yüreğir İlçe Örgütü çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. CHP Yüreğir İlçe Örgütü her hafta cumartesi ve Pazar günleri yaklaşık 200 sandık görevlisine seçimde nasıl bir uygulama yapacakları konusunda eğitim vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2014 Pazar 14:17
CHP Yüreğir'de sandık görevlileri eğitimine başladı‏

CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“ Yerel seçimlere dönük CHP’nin Yüreğir de seçimi kazanması için en önemli olayın sandıklara sahip çıkmak olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda sandıkta görev alacak olan sorumlu arkadaşlarımıza sandıktaki görevleriyle ilgili eğitim çalışmasını haftalar öncesinden başlattık. Peryodik olarak her hafta cumartesi ve Pazar günleri 200 sandık görevlisi arkadaşımıza eğitim verilmektedir. 30 Martta Yüreğir Belediye Başkanlığını kazanarak, CHP’nin bayrağını Yüreğir de dalgalandıracağız.”

Bu arada Yüreğir de verilen eğitime CHP Parti Okulu Eğitmenleri Ömer Edemen, Avukat İsmail Sarı, Mehmet Özçelik, Cengiz Bakar ve İlçe Eğitim Sekreteri Sakine Taşkın’ın verdiği bilgiler arasında sandık çevresi örgütlenmesi, üyelerin bilgi ile donatılması, halkla ilişkiler,sandık çevresi örgütlenmesi ve sandık güvenliği konusu yer alıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık