Ana Sayfa Siyaset CHP'de parti içi eğitim

CHP'de parti içi eğitim

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Örgütü Ayhan Barut başkanlığında daha dinamik, daha etkin bir yapıya kavuşması için yoğun bir çalışma dönemine girdi. Parti içi birlik-beraberliğin sağlanması yönündeki çalışmaların yanı sıra parti içi eğitimlere de yoğunlaşan Barut ve yönetimi, olası bir başkanlık referandumu ya da erken seçime karşı örgütlerin dinamizmini artırmak için çalışıyor.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2016 Cuma 12:19
CHP'de parti içi eğitim

CHP Adana İl Eğitim Sorumlusu Şeniz İl ve İl Bilişim Sorumlusu Ahmet Dardağan’ın organize ettiği ilçe eğitim ve bilişim sorumluları toplantısı Ahmet Albay toplantı Salonu’nda yapıldı.

2016 yılı eğitim ve etkinlik programlarının planlandığı toplantıda, örgütlerin dinamizmini artırmaya yönelik çalışmalar da konuşuldu.

İl Başkanı Ayhan Barut, toplantıda yaptığı konuşmada CHP İl yönetimi olarak ilçe örgütleriyle uyumlu ve üretken bir şekilde çalışmak istediklerini söyledi. Başarı yolunda eğitim çalışmalarının olmazsa olmaz unsurların başında geldiğini belirten Barut, “Bu çalışmalar partimizi büyütecek. Eksikliklerimizi belirleyip yapılması gerekenleri yapacağız ve kendimizi sürekli yenileyeceğiz” diye konuştu.

Siyasi çalışmaların mutfağının ilçe örgütleri olduğunun altını çizen Barut, şöyle devam etti:

“Sahada olan ilçe örgütleridir. İl örgütü çalışmalara yön verir. Ancak il örgütü olarak çalışmalara yön vermekle kalmayacağız. Biz de ilçe örgütlerimizle birlikte sahada olacağız. CHP’yi yerelde ve genelde birinci parti yapma, Büyükşehir’i CHP’ye kazandırma ve ilçe beledisi sayımızı artırma hedefini gerçekleştirmek için el ele çalışacağız. Bu toplantılar da hedefe ulaşmanın altyapıları olacak.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık