Ana Sayfa Siyaset CHP’li adaylar destek için Kozan’daydı

CHP’li adaylar destek için Kozan’daydı

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan ile birçok belediye başkan adayı destek olmak için Kozan’daydı. Arıkan, ‘Hazırladığımız projelerle Kozan her anlamda cazibe merkezi olacak. Yollarıyla, sosyal alanlarıyla ve kent hayatıyla Kozan yaşanabilir ilçe haline dönüşecek’ dedi.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2014 Pazar 11:49
CHP’li adaylar destek için Kozan’daydı

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri kazanmak için yola çıktıklarını belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, Kozan Belediye başkan adayı Mehmet Büyükyılmaz ile elele vererek Kozan’ı daha güzel bir kent haline getireceklerini söyledi. 15 ilçe belediyesini de kazanarak Adana için çalışacaklarını belirten Arıkan, ‘Başta teşkilatımız olmak üzere tüm adaylarımızla elele, kolkola vererek Adana’da 30 Mart’ta çok şeyin değişeceğine inanıyorum. Yaptığımız hizmet ve yatırımlarla Seyhan ve Çukurova İlçeleri’nde yaşanan değişikliği herkes görüyor. Hep birlikte o büyük köy yakıştırmasını Adana’nın üzerinden söküp atacağız. Çok önemli projelerimiz var. Yakında bunları kamuoyu ile paylaşacağız’ dedi.


Adana Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak için birlikte çalıştıklarını belirten Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin de yaptığı konuşmada Kozan Belediye Başkan adayı Mehmet Büyükyılmaz’ın Kozan’da destan yazacağına inandığını söyledi.

Kozan’ın sosyal belediyecilik anlamında çok ama çok geride kaldığını ifade eden Kozan Belediye Başkan adayı Mehmet Büyükyılmaz, ‘Belediyecilik sadece altyapı hizmeti yapmak değildir. O kentte yaşayan insanların tüm sosyal yaşantısını düşünerek ve projeler yaparak hizmet etmek gerekir. Bugün Kozan Adana’daki bir çok ilçenin gerisinde kalmıştır. Özellikle gençlerimiz artık Kozan’da yaşamak istemiyor. Bunun önüne geçmek gerekiyor. Gençlerimize sosyal anlamda önemli projeler hazırladık. Bu gençler bizim. Onlara sahip çıkacağız’ diye konuştu.

Yapılan diğer konuşmaların ardından CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, Aladağ Belediye Başkan adayı Hasan Erkan, Feke Belediye Başkan adayı Hüseyin Aydoğdu, İmamoğlu Belediye Başkan adayı Ertuğrul İncedere, Pozantı Belediye Başkan adayı Abdulkerim Özkul ve CHP Kozan İlçe Başkanı Yusuf Karavelioğlu birlik ve beraberlik mesajları verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık