Ana Sayfa Siyaset CHP’li Öztanrıöver’den “Cumhuriyet Parkı” projesi

CHP’li Öztanrıöver’den “Cumhuriyet Parkı” projesi

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Çukurova Belediye Başkan A. Adayı CHP’li Murat Öztanrıöver, bu kez Mahfesığmaz mahallesindeki vatandaşlarla görüşerek, oluşturacağı “Cumhuriyet Parkları” konusunda bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:07
CHP’li Öztanrıöver’den “Cumhuriyet Parkı” projesi

Metropol yaşamının eski mahalle ve mahallelilik kavramını yok ettiğini öne süren CHP’li Murat Öztanrıöver , “İnsanlar aynı binalar içerisinde birbirlerine yabancı hale gelmişlerdir. Bu olumsuzluğun en büyük sebebi mahallelerde ortak paylaşım alanlarının bulunmayışı ve mahallelilerin birlikte vakit geçirebilecekleri ortamlara sahip olmayışıdır'' dedi.

''Çukurova ilçesini yönetebilme imkânını yakaladığımızda, metropol yaşamının getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek ve Çukurova ilçe de yaşayan insanlarımızı huzurlu ve mutlu edebilmek için her mahallede bir Cumhuriyet Parkı oluşturacağız'' diyen Öztanrıövwer, şumnları kaydetti:

''Bu parkların içerisinde insanların acılarını paylaşıp, neşelerine ortak olabilecekleri mekânlar, birlikte vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar olacak. Ayrıca Cumhuriyet Parklarında günün her saatinde, mahallelilerimizin acil durumlarda müracaat edebilecekleri halk büroları, öneri ve şikâyetlerinin kayıt altına alınacağı belediye iletişim büroları,  belediye merkezinde verilen hizmetlerin verileceği seyyar belediye büroları, Atatürk kütüphaneleri, taziyeleri kabul edebilecekleri taziye salonu ve toplantı yapabilecekleri toplantı salonları oluşturacağız”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık