Ana Sayfa Gündem Ç.Ü. Fen Edebiyat Fakültesi’nde ''Dostluk Pikniği''

Ç.Ü. Fen Edebiyat Fakültesi’nde ''Dostluk Pikniği''

Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü.) Fen – Edebiyat Fakültesi’nin akademik ve idari personel ile aileleri, ‘Dostluk ve Kaynaşma Pikniği’nde bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın da katıldığı piknikte fakülte mensupları gönüllerince bir gün geçirip stres attı.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2013 Cuma 12:57
Ç.Ü. Fen Edebiyat Fakültesi’nde ''Dostluk Pikniği''

2013-2014 eğitim öğretim sezonuna moral ve motivasyonu yükseltmek; personel kaynaşmasını sağlamak amacıyla Ç.Ü. Fen – Edebiyat Fakültesi Sosyal Faaliyetler Komisyonu tarafından düzenlenen piknik fakülte bahçesinde gerçekleştirildi. Pikniğe Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın yanı sıra, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyhan Tükel, Prof. Dr. Azmi Yalçın, akademik ve idari personel ile aileleri katıldı.

Pikniğe katılanlara ‘hoş geldiniz’ konuşması yapan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, bu tür sosyal etkinliklerin çalışanların moral ve motivasyonu açısından önemli olduğuna dikkat çekti. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Selahattin Serin ise, Sosyal Faaliyetler Komisyonu tarafından ilki yapılan Dostluk ve Kaynaşma Pikniğini geleneksel hale getireceklerini belirterek, etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Soner Çetin yine ilk üçte, şeref kürsüsünde

Soner Çetin yine ilk üçte, şeref kürsüsünde

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık