Ana Sayfa Yaşam ÇUBADER Heyeti’nden Vali Coş’a ziyaret

ÇUBADER Heyeti’nden Vali Coş’a ziyaret

Çukurova Amatör Balıkçılık, Denizcilik ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ÇUBADER) Başkanı Tuluhan Torun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2013 Perşembe 13:00
ÇUBADER Heyeti’nden Vali Coş’a ziyaret

Dernek Başkanı Tuluhan Torun, ziyaret sırasında kuruluş amaçları, çalışmaları ve hedefleri hakkında çeşitli bilgiler verdi. Dernek üyelerinin, gelecek nesillere mavi ve temiz bir deniz bırakmak amacıyla hareket eden gönüllülerden oluştuğunu kaydeden ÇUBADER Başkanı Torun, “Amacımız üç tarafı denizlerle çevrili ülkemiz ve Çukurova olarak Adana, Mersin ve İskenderun üçgeninde büyük bir alana yayılan kıyı şeridi ile denizlerimiz, balıklarımız, eko-sistem ve doğal hayatın korunması için amatör olta balıkçıları, amatör denizcileri ve çevremizi, daha duyarlı, bilinçli ve eğitimli kılacak çalışmalar yapmaktır” dedi.

Vali Coş ise, sahip olunan doğal zenginliklerin, gelecek kuşaklara daha yaşanabilir şekilde aktarılmasının önemine dikkat çekti.

Vali Coş, bu amaç doğrultusunda hareket eden derneğin çalışmalarına gerekli desteği daima vereceklerini vurgularken, dernek üyelerine de çalışmalarında başarılar diledi.

Çukurova Amatör Balıkçılık, Denizcilik ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ÇUBADER) Başkanı Tuluhan Torun ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret anısına Vali Coş’a balık replikası hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Pozantılılar 'Sinema Günleri'ni çok sevdi

Pozantılılar 'Sinema Günleri'ni çok sevdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık