Ana Sayfa Ekonomi Çukurova Belediyesi ile Fransız Tele Performance işbirliği…

Çukurova Belediyesi ile Fransız Tele Performance işbirliği…

Çukurova Belediyesi, Tele Performance firması ile imzaladığı protokolle 50 kişiye iş olanağı sağlamaya hazırlanıyor.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2021 Pazar 12:43
Çukurova Belediyesi ile Fransız Tele Performance işbirliği…

Çukurova Belediyesi, Tele Performance firması ile imzaladığı protokolle 50 kişiye iş olanağı sağlamaya hazırlanıyor.  Protokol çerçevesinde firmanın gereksindiği 50 personel Çukurova Belediyesi İstihdam Biriminin de desteği ile sağlanacak.

Çukurova Belediyesi ile Fransız Tele Performance firması Adana’ya kurulacak büronun eleman gereksinmedini karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde protokol imzaladı. Protokol gereği firmanın istediği özelliklerdeki elemanların sağlanması için Çukurova Belediyesi İstihdam Birimi portföyünden yararlanıldı.

Tele Performance firmasının Adana bürosu için 50 kişinin iş olanağı bulabileceği, bu kişilerde Almanca, İngilizce ve Arapça bilme koşulunun arandığı bildirildi. Çukurova Belediyesi İstihdam Biriminin bu özelliklere uyan kendi listesindeki kişiler ve dışarıdan başvuru yapacak kişilerle 1 Aralık Çarşamba günü yüz yüze görüşmeler yapacağı açıklandı.

Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezindeki saat 10’da başlayacak görüşmelere katılmak isteyenlerin İstihdam Biriminden ya da 05531182137 numaralı telefondan bilgi alabilecekleri belirtildi. Görüşmeler sonucunda koşullara uyan kişilerin anında iş başı yapmaları bekleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tarımsal girdi fiyatları arttı

Tarımsal girdi fiyatları arttı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık