Ana Sayfa Ekonomi Çukurova Kaymakamı Özkan'dan AGİD'e ziyaret

Çukurova Kaymakamı Özkan'dan AGİD'e ziyaret

Anadolu Girişimci İşadamları Derneği’ne (AGİD) iadei ziyarette bulunan Çukurova Kaymakamı Dr. Mehmet Ali Özkan, “Adana ekonomisine önemli katkılarda bulunan işadamlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2013 Cuma 12:22
Çukurova Kaymakamı Özkan'dan AGİD'e ziyaret

AGİD’in başta Adana olmak üzere ülke ekonomisine ciddi katkılar sağladığını ifade eden Çukurova Kaymakamı Dr. Mehmet Ali Özkan’ın ziyaretinde Başkan Seyfettin Alpat, Genel Sekreter Kamil Üzüm, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Şahin, Cevdet Şeker ve Sabri Altunbağ hazır bulundu.

AGİD’in faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve ifade eden Kaymakam Dr. Özkan, STK’ların önemli işler yaptığını söyledi. AGİD’in, başta ekonomik alanda olmak üzere eğitim ve sosyal konularda da üyelerine ve Adanalılara hizmet ettiğini gördüğünü belirten Kaymakam Dr. Özkan, “Gönüllülük esasına dayalı olarak çalışan STK’lar arasında faaliyetleri ile öne çıkan AGİD’i ve taşın altına elini koyan üyelerini hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Ülkemizi yurt dışında çok iyi temsil ediyorlar.” dedi.

Yurt dışı gezilerine ağırlık verdiklerini söyleyen AGİD Başkanı Seyfettin Alpat da “Türk malları kaliteli olduğundan beğeniliyor. Türkiye’den gelen işadamlarını el üstünde tutuyorlar. Biz de AGİD olarak, üyelerimizi yurt dışına götürerek ihracaat yapmalarını sağlamaya çalışıyoruz. ” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yatırımcı böyle kaçıyor!

Yatırımcı böyle kaçıyor!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık