Ana Sayfa Gündem Çukurova'da taş tahkimat çalışması

Çukurova'da taş tahkimat çalışması

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halk gününde bir vatandaşın talebi üzerine, yağışlar ve ağır tonajlar nedeniyle risk oluşturan yolun yapılması talimatını verdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yolu güçlendirmek için çalışmalara başladı.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2016 Salı 16:54
Çukurova'da taş tahkimat çalışması

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halk günlerinde dile getirilen sorun ve talepleri çözmeyi sürdürüyor.
Geçtiğimiz halk günü toplantısında, Yurt mahallesi sakinleri, yollarının yağmur suları nedeniyle kayma tehlikesi altında olduğunu bildirdi. Vatandaşların şikayetini not alan Başkan Çetin, ilgili birime, yolun incelenmesi ve gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.


Yurt mahallesi 71517 sokaktaki bölgeyi, mahalle muhtarıyla birlikte inceleyen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, semt pazarı ve okul yolu olarakta kullanılan sokakta , yağmur suları ve ağır tonajlı araçların geçişi nedeniyle kullanılan yolun, kayma riski olduğunu tespit etti.


Yolun kaymaması için taş tahkimat işlemi yapılması gerektiğine karar veren ekipler, bir köyde yapılan yıkım çalışmalarından elde edilen taşları risk oluşan yere getirerek, taş tahkimat çalışmalarına başladı.


Belediye Başkanı Soner Çetin, halkın her sorununu zaman kaybetmeden çözmek için, ekiplerinin 24 saat çalıştıklarını belirtti. Çetin, halka  hizmet aşkıyla geçen 2 yılın, bundan sonraki süreçte de aralıksız devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sarıçam'da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi

Sarıçam'da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık