Ana Sayfa Siyaset “Çukurova’ya değer katmaya geliyoruz”

“Çukurova’ya değer katmaya geliyoruz”

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, halkla buluşmalarını sürdürüyor

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2013 Çarşamba 13:30
“Çukurova’ya değer katmaya geliyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, halk ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Aday adaylığını açıklamasından bu yana ilçeyi neredeyse karış karış gezen Av. Türkmen, Mahfesığmaz Mahallesi’nde genç, yaşlı, çocuk ve kadınlarla sohbet etti.

 


Kıraathanede oyun oynayan mahalle sakinlerini de ziyaret eden Av. Türkmen, Çukurova’daki tüm hemşehrilerine ulaşmak için çaba gösterdiğini söyledi. Çukurova’da halkı karar mekanizmalarına dahil eden bir yapı sergileyeceklerini, AB ve Dünya Bankası hibe fonlarıyla kentin sosyal ve kültürel değişim yaşayacağını ifade eden Av. Türkmen, şunlarıu kaydetti:

 

“Güleryüzlü bir yönetim anlayışıyla Çukurova’ya değecek kadın elinin güzel sonuçlar doğuracağını kanıtlayacağız. Tarihe, romanlara, şiirlere, filmlere ve destanlara konu olan Çukurova Bölgesi'nden adını alan Çukurova ilçemizi parlayan yıldız yapmak için yola çıktık. 

 

Kimlik ve kişilik sahibi bir kadın olmanın yanı sıra onurlu bir işçi babanın çocuğu olarak yaşadığım ilçeye değer katmaya geliyorum. Çukurova Belediyesi’nde farkındalık yaratmak için yola çıktık. Projelerimiz, ekibimiz, plan ve programlarımız hazır. Çukurovalı kadınların kadın duyarlılığına sahip bir kadını ilçelerinde belediye başkanı görme isteği bana büyük bir şevk ve çalışma azmi veriyor. Hiçbir kişisel beklentim olmadan, Çukurovalı hemşehrilerimin Türkiye’nin parmakla göstereceği bir ilçede yaşamısına vesile olacağımdan hiç şüphe duymuyorum”

 

Vatandaşların samimi destek mesajlarıyla karşılanan Av. Türkmen, “Çukurova’da AB standartlarında yerel yönetim anlayışı hakim olacak” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık