Ana Sayfa Siyaset Danışma kurulları CHP’ye dinamizm kazandırdı

Danışma kurulları CHP’ye dinamizm kazandırdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, ilçe danışma kurulu toplantılarının parti örgütlerine dinamizm getirdiğini söyledi. Barut, “CHP Adana İl Örgütü olarak Adana Büyükşehir Belediyesi’ni kazanma ve genel seçimlerde de milletvekili sayımızı artırma hedefine bu dinamizmle ulaşacağız. 7 Haziran’da attığımız tohum bugün filizleniyor. Üç yılda örgütlerimizle birlikte vereceğimiz emeğin karşılığında ürünümüzü hasat edeceğiz. Yani 2019’da emeğimizin karşılığını iktidar olarak alacağız” dedi.

Giriş Tarihi: 10 Mart 2016 Perşembe 17:47
Danışma kurulları CHP’ye dinamizm kazandırdı

CHP Pozantı İlçe Danışma Kurulu dün Akün Tesislerinde gerçekleştirildi.  Açış konuşmasını yapan CHP Pozantı İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki dönemde yapacakları örgütlenme çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

“BAŞARIYA UYUMLU ÇALIŞMAYLA ULAŞACAĞIZ”

1 Kasım seçimleri sonrasında kadın ve gençlik kollarıyla birlikte Pozantı’da çalışmalara ara vermeden çalışmaya devam ettiklerini belirten Eroğlu, planlı bir çalışma programıyla 2019’daki seçimlerde Pozantı’da başarılı bir sonuç alacaklarına inandığını ifade etti. Eroğlu,  “İl Örgütümüzün koordinasyonunda uyumlu bir çalışmayla başarıya ulaşacağız” diye konuştu,

“ÖRGÜTLERE DİNAMİZM GELDİ”

Danışma kurulu toplantılarının örgütlenme çalışmaları için önemine değinen il Başkanı Ayhan Barut, toplantılarda dile getirilen farklı görüşlerle ilçelerin yapısına özel en doğru çalışma yönteminin belirleneceğini kaydetti. Örgütlerde uzun yıllardır iktidar olamamanın verdiği rehavetin danışma kurulları sayesinde atılmaya başlandığını dile getiren Barut, ilçe örgütleri, kadın ve gençlik kollarına dinamizm geldiğini vurguladı. Barut, “Örgütlerimizin dinamizmi başarıya ulaşmamızdaki en önemli unsur olacak. Danışma kurulu toplantılarının tamamlanmasının ardından tüm örgütlerimizle alanlara inip, köylerimizde, mahallelerimizde halkımızla buluşacağız” diye konuştu.

“3 AY KALA DEĞİL 3 YIL ÖNCE SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK”

CHP örgütlerinin 3 ay kala değil 3 yıl önceden seçim çalışmalarına başlayacağını belirten Barut, “Önümüzdeki üç yılı çok iyi değerlendirip CHP’nin programını halkımıza anlatacağız ve başarılı olacağız” ifadelerini kullandı.

CHP’NİN 7 HAZİRANDA ATTIĞI TOHUM FİLİZLENİYOR

AKP’nin “yapılamaz” diyerek karşı çıktığı CHP’nin 7 Haziran ve 1 Kasım seçim beyannamelerinin bugün AKP iktidarı tarafından referans alındığını anımsatan Barut, “Asgari ücret bugün CHP sayesinde 1300 liraya çıkarıldı. Gübre de KDV oranı yine CHP sayesinde yüzde 18’den yüzde 1’e düşürüldü. Bunlar CHP’nin halk yararını gözeten doğru politikalar ürettiğinin ve doğru yolda olduğumuzun göstergesi. 7 Haziran ve 1 Kasım’da attığımız tohum bugün filizleniyor.  Emek vereceğiz, hiç durmadan çalışacağız. Ve önümüzdeki üç yılın sonunda ürünü hasat edeceğiz, yani verdiğimiz emeğin karşılığını iktidar olarak alacağız” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık