Ana Sayfa Gündem Dişhekimleri “Bahar Kahvaltısı”nda Buluştu

Dişhekimleri “Bahar Kahvaltısı”nda Buluştu

Adana’da özel, kamu ve üniversite de çalışan diş hekimleri Adana Sheraton Otelinde düzenlenen “Bahar Kahvaltısı”nda bir araya gelerek birliktelik mesajı verdi.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2015 Salı 10:05
Dişhekimleri “Bahar Kahvaltısı”nda Buluştu

Kahvaltının bahane olduğunu amaçlarının meslektaşlarıyla bir araya gelerek dayanışmalarına güç katmak olduğunu ifade eden Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Fatih Güler, yaptığı açıklama da “Biz özelde çalışan diş hekimleri, kamu’da ve üniversite’de çalışan diş hekimleri ile hep birlikte daha güçlüyüz. Kahvaltı ve diğer etkinliklerimiz ile birlik ve beraberliğimizin giderek güçlendiğini görmek bizleri ayrıca motive ediyor. Bu güce eş ve çocuklarımızı da ortak etmek istedik. Meslektaşlarımızla olan samimi birlikteliğimize eş ve çocuklarımızı da dahil ederek hem aileler arası iletişimi arttırmak hem de sosyal dayanışmayı sağlamayı hedefledik. Adana Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak düzenlediğimiz bu aktivite ile kapalı ortamda ve yoğun çalışan biz hekimlerin daha sık açık havaya çıkmamız, doğayla baş başa kalmamız ve temiz hava almamız gerektiğini görmüş olduk. Bundan böyle bilimsel aktivitelerimizin yanında bu tarz sosyal aktivitelere de yer vereceğiz. Etkinliğe katılan tüm meslektaşlarıma ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kahvaltı sonrası otelin terasına çıkan diş hekimleri ve aileleri temiz hava ve eşsiz manzara da fotoğraflar çektirerek güzel günün tadını çıkardı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vali Elban'dan, Başkan Karalar’a ziyaret

Vali Elban'dan, Başkan Karalar’a ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık