Ana Sayfa Yaşam Diva Bülent Ersoy Adana’yı salladı

Diva Bülent Ersoy Adana’yı salladı

Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Bülent Ersoy, 24 Ocak Cuma günü verdiği muhteşm konser ile yüzlerce Adanalıyı unutulmaz bir gece yaşattı. Geceye aynı zamanda da ünlü oryantal Asena da oryantal şovu ile büyük renk kattı.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2014 Pazartesi 16:00
Diva Bülent Ersoy Adana’yı salladı

BÜYÜK BULUŞMA

Bilge Ajans ile Karaca Ajans tarafından ortaklaşa organize edilen olan geceye, Sular VIP ev sahipliği yaptı. Türk Sanat Müziği’nin duayeni Bülent Ersoy ile birlikte oryantal şovları ile Türkiye’nin beğenisini kazanan Asena Adanalılara hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı. Diva, sevilen parçalarını bu kez Adanalı hayranları için seslendirdi.

TÜRKİYE’NİN STARLARI ADANA’YA ÇIKARMA YAPTI

Gecede ilk sahneyi yıllarca izlediğimiz Huysuz virjin tarzı gösterisi ile davetlileri kahkahaya boğan Güllüm Şov Fehmi yaptı. Gündemde olan isimlerin replikleri ve taklitleri ile izleyenleri gülme krizine soktu. Güllüm Şov Fehmi’nin ardından Dansın Sutanı Asena sahneye çıktı. En özel dans gösterilerini Adanalılar için sergileyen Asena’ya tüm davetliler masalarından eşlik ederek alkışlarla tempo tuttular.

DİVA BÜLENT ERSOY ADANALILARI COŞTURDU

Gecenin 1 numarası Diva Bülent Ersoy, alkışlarla sahneye çıktı ve en beğenilen şarkılarını Adanalılar için söyledi. Sahneyi hem şarkıları hem esprileri ile süsleyen Diva Bülent Ersoy, son günlerde oldukça popüler olan Adanalı küçük yetenek Şahin Kendirci’yi de sahneye alarak şarkı söyletti. Davetliler arasında gezen Bülent Ersoy ile fotoğraf çektirmek isteyen eğlence tutkunları adeta bir birleri ile yarıştılar. Sponsorlar tarafından hediyeler yağmuruna tutulan Diva’ya Antep’den baklavalar, özel taşlarla el işçiliği ile yapılmış çerçeveler, Divan’ın en çok sevdiği papatlardan buket buket hediye edildi.

MUHTEŞEM KONSERİN PATRONİÇELERİ

Bilge Ajans’ın sahipleri Bilge Canbaz ve Serap Tatlı, “Diva Bülent Ersoy’u bir kez daha Adana’ya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve salonu hınca hınç dolduran yüzlerce Adanalıya unutulmaz bir gece yaşattıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Ve bu yıl iki dev konser daha yaparak Adana’daki eğlence mantığını tersine çevireceklerini kaliteli müşteri kaliteli ortam ve kaliteli eğlence mantığı ile herkesi memnun edeceklerini belirttiler”

Karaca Ajansın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca da, yapılan bu organizasyon ile Adana’nın tanıtımı İstanbul’da ve çevre illerde hatta tüm Türkiye’de güzel bir şekilde yapıldığını belirtti. Karaca, Bu tarzda dev organizasyonlar ile tüm gözler Adanamızın üzerine çevriliyor. Bu organizasyonlar bir şehrin tanıtımına yönelik en güzel çalışmalardan. Bugün Divamızın konserine Gaziantep’ten, Mersin’den, Antakya’dan, Konya’dan, Osmaniye’den, Adıyaman’dan birçok misafirimizi geldi. Bu organizasyonlar çoğaldıkça kentimizin tanıtımı da güzel bir şekilde yapılacaktır”dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vali Elban, tebrikleri kabul etti

Vali Elban, tebrikleri kabul etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık