Ana Sayfa Yaşam Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, İŞKAD’ın konuğu oldu

Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, İŞKAD’ın konuğu oldu

İŞKAD Başkanı Elif Doğan Türkmen, iş, siyaset ve sanat dünyasının önemli isimleriyle buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2013 Perşembe 13:01
Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, İŞKAD’ın konuğu oldu

Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, Adana’da vereceği konser öncesi İŞKAD’ın davetlisi olarak akşam yemeğine katıldı. Adana’da muhteşem bir konser vermeye hazırlanan Onay’ın dünya genelinde Türk kadınının gururu olduğunu belirten İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, Gülsin Onay’ı  ağırlamaktan büyük kıvanç duyduklarını dile getirdi.

İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Av. Türkmen, Adana’nın kültürel ve sanatsal gelişimi açısından İŞKAD olarak ellerinden gelen her türlü çabayı göstereceklerini vurguladı.

Türkmen, “Son yıllarda kadınlar Adana’nın her yönden gelişmesi adına elini taşın altına koyuyor. Biz de İŞKAD olarak onların yollarını açıyoruz. Genç kızlarımıza yol gösteriyoruz. Ünlü piyanist Gülsin Onay da dünyanın çeşitli ülkelerinde verdiği konserleriyle ve Türkiye’deki çalışmalarıyla kadınlarımıza örnek olmuştur. Derneğimizin bu yöndeki çalışmalarına destek veren tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum. İŞKAD yarının çağdaş Adanasını kadınların omuzlarında zirveye taşıyacaktır” dedi. Cafe Cosecha'daki akşam yemeğinde konuşan Gülsin Onay da Adana’da bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Onay, İŞKAD'ın kadınlara yönelik etkinliklerini takip ettiğini belirterek, Av. Elif Doğan Türkmen'i başarılı girişimlerinden dolayı kutladı. Av. Türkmen, sanata katkılarından dolayı Gülsin Onay’a plaket sundu.

Devlet Sanatçısı kimliğiyle tanınan Gülsin Onay, aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası solisti olup Bilkent Üniversitesi’nin de Sürekli Sanatçısı olarak biliniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın Koza’da onur ödülleri açıklandı

Altın Koza’da onur ödülleri açıklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık