Ana Sayfa Ekonomi Ege bölgesi ve Adana sanayicileri ADASO’da buluşuyor

Ege bölgesi ve Adana sanayicileri ADASO’da buluşuyor

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ile Adana Sanayi Odası (ADASO) Ortak Meclis Toplantısı yarın Adana’da gerçekleştirilecek.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2015 Pazar 11:11
Ege bölgesi ve Adana sanayicileri ADASO’da buluşuyor

Adana Sanayi Odası’nın konuğu olarak Adana’ya gelecek olan Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclisi üyeleri, kent merkezinde çeşitli temaslarının ardından Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ne giderek çeşitli tesislerde incelemelerde bulunacak. EBSO Temsil Heyeti tarafından Adana Valisi Mustafa Büyük ile Adana Ticaret Borsası ve Adana Ticaret Odası ziyaret edilecek.

ORTAK TOPLANTI ADASO SALONU’NDA

Ege Bölgesi Sanayi Odası ve Adana Sanayi Odası’nın Ortak Meclis Toplantısı saat 18.00’de Sakıp Sabancı Salonu’nda yapılacak.

EBSO Meclis Başkanı Salih Esen ve ADASO Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu’nun başkanlığında yapılacak toplantıda, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ve Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar tarafından iki oda arasında işbirliği protokolü imzalanacak.

KIVANÇ: ÖNEMLİ KATKI SAĞLAYACAK

ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Ege Bölgesi sanayicilerini, Türkiye’nin sanayileşen ilk kentlerinden biri olan Adana’da ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

TOBB’a bağlı odalar ve borsalar arasında iyi ilişkilerin ve işbirliğinin önemine vurgu yapan Kıvanç, Adana ve Ege arasında dostluk ve kardeşlik bağlarının yanı sıra ticari ilişkiler bulunduğunu ifade etti. Kıvanç, ortak toplantının bölgeler, odalar ve üyeler arasındaki ilişkilerin gelişmesine, dayanışmanın güçlenmesine önemli katkı sağlayacağına inandığını kaydetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık