Ana Sayfa Siyaset Elif Doğan Türkmen: “Çukurova’nın yarınları mutlu olacak”

Elif Doğan Türkmen: “Çukurova’nın yarınları mutlu olacak”

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla eğitici merkezlere yönlendirebileceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2013 Cuma 11:28
Elif Doğan Türkmen: “Çukurova’nın yarınları mutlu olacak”

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurovalı ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla eğitici merkezlere yönlendirebileceğini vurguladı.

Çukurova sınırları içinde çocukların güvenle gidip eğlenebileceği ‘Çocuk Eğlence ve Aktivite Merkezi’ kuracaklarını belirten Av. Elif Doğan Türkmen, “Ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderebileceği eğitici merkezimizde becerileri ve zihinsel kapasiteleri artıran oyunlar oynayacak, ebeveynleri çalışan çocuklarımız uzman eğitmenler tarafından gündüz bakım evinde ağırlanacak. Çocuk Eğlence Merkezi herkes için daha yaşanabilir bir Çukurova’nın vazgeçilmez mekanlarından biri olacak” dedi.

ÇUKUROVA’YA KOZA UZAY VE BİLİM MERKEZİ

Çukurovalılar’ın yarınlarından umutlu olacağını ifade eden Av. Elif Doğan Türkmen, yepyeni bir projesini daha açıkladı. Çukurova ilçesine ‘Koza Uzay ve Bilim Merkezi’ kazandıracaklarını ifade eden Av. Türkmen, şunları söyledi:

“Koza Uzay ve Bilim Merkezi kuracağız. Hem çocukları hem gençleri hem de yetişkinleri dünyamız ve evrenle yeniden tanıştıracağız. Artık vizyonu tüm dünya olan nesiller Çukurova’da tüm sorularına yanıt bulabilecek. Çukuova Üniversitesi ile işbirliği içinde bilim, matematik ve teknoloji alanında bilgilendirici simülasyonlar hazırlayacağız. Eğlenceli bir ortamda eğitimler verilecek, isteyen herkes Koza Uzay ve Bilim Merkezi’nde uzayın gizemli dünyasını keşfedebilecek, büyük teleskop ile gözlemlerde bulunabilecek.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık