Seyhan

Ana Sayfa Ekonomi “Enerji Verimliliği”nin resmini çizdiler, ödül kazandılar

“Enerji Verimliliği”nin resmini çizdiler, ödül kazandılar

Enerji Verimliliği Derneği ve Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle “Enerji Çocuk Projesi” kapsamında düzenlenen “Enerji Verimliliği Resim Yarışması”nda dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2015 Perşembe 17:01
“Enerji Verimliliği”nin resmini çizdiler, ödül kazandılar

Adana Sanayi Odası Salonu’nda düzenlenen ve öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı törende konuşan Adana Sanayi Odası ve Enerji Verimliliği Derneği Şube Başkanı Zeki Kıvanç, çocukların enerji verimliliği konusunda bilinçlendirilmesini, resim yarışması ile sanat becerilerinin gelişimine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirterek, yarışmaya gösterilen ilgi ve katılımın sevindirici olduğunu söyledi.

Kıvanç, “Enerji verimliliği konusunda elçilerimiz olmanızı, okulda evde, günlük yaşamınızın her noktasında enerjinin etkin kullanılması noktasında büyüklerinize örnek olmanızı gerektiğinde onları uyarmanızı istiyoruz” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar da, resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri kutladı, enerji bilincinin yayılması için okullarda yapılan bu tür etkinliklerin önemini vurguladı.

Törende daha sonra resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Adana salgın sonrası yeni ekonomik başarı hikayeleri yazacaktır

Adana salgın sonrası yeni ekonomik başarı hikayeleri yazacaktır

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık