Ana Sayfa Yaşam Fatih Güler, “Dental implant etkin ve kesin çözümdür”

Fatih Güler, “Dental implant etkin ve kesin çözümdür”

Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, ‘Bir Günde İmplant Uygulamalarında Güncel Yaklaşımlar’ konulu seminerde yaptığı konuşmada kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için dental implantlar en etkin ve kesin çözümdür'' dedi.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2017 Pazar 11:42
Fatih Güler, “Dental implant etkin ve kesin çözümdür”

Bilimsel toplantı ve yarattıkları sinerji ile kendilerini yeniledikleri ve meslekte ilerlediklerini söyleyen Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, “Bu ilerlemelerimizi kliniklerimize, muayenehanelerimize yansıtarak emeğimizin karşılığını almaya çalışıyoruz. Bizler 3224 sayılı yasaya bağlı bir meslek örgütüyüz. Meslek ve meslektaşlarımızın geleceğinin önünü açacak çalışmalar yapmak ve haksız rekabetleri önlemek için yönetmeliklere uymamız gerekmektedir. Ortak sinerji ile ortak aklı bularak çalışmalarımıza yön veriyoruz. 18 bin diş hekiminin üye olduğu bir birliğin ortaya getirdiği kuruluş olan TTB Akademinin İmplantder ile yaptığı anlaşma sonucu konularında uzman akademisyenleri bizlerle buluşturuyor. Bizlerde onların tecrübelerinden yararlanıyoruz. Kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için dental implantlar en etkin ve kesin çözümdür. Dental implantlar, kendi doğal dişlerimiz gibi görünür ve aynı fonksiyonları yerine getirir. Bu gün implanta güncel yaklaşacak olan değerli hocamız Dr. Cem Dergin’e ve geldiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

 

DR. CEM DERGİN, “İMPLANTTA STABİLİZİTE ÖNEMLİ”

Klinik tecrübeleri ile yaptığı vakaları katılımcılarla paylaşan Dr. Cem Dergin, “Artık her şey dijitalize olmaya başladı. Rekabeti reklamla değil, bilimsel içeriğimizle yapmalıyız. Alt yapımızı güçlendirmeliyiz. Diş hekimliği bence her zaman butik olmalı diye düşünüyorum. Artık dünya çok hızlı. Türkiye de de öyle. İnsanlar biran önce dişlerine kavuşmak istiyor. İmajının bozulmasını istemiyor. İmplantları erken yükleyebilmek için stabilizite çok önemli. ” Diyerek hangi şartlarda ve sürede implantların yükleneceğine dair bilgilerini slayt sunum yaparak katılımcı diş hekimleriyle paylaştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Kocaispir Dijital yatak hediye etti

Başkan Kocaispir Dijital yatak hediye etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık