Ana Sayfa Gündem Gelinlikler ve Damatlıklar Yüreğir Belediyesi'nden

Gelinlikler ve Damatlıklar Yüreğir Belediyesi'nden

Yüreğir'de yeni evlenecek vatandaşların mutluluklarına maddi ve manevi destek olmak isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çiftlerin gelinlik ve damatlıklarını ücretsiz karşılıyor. Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi içerisinde gelinlik, damatlık ve kına elbisesi bölümü açan Başkan Çelikcan 'Buradan ihtiyaç sahibi bütün vatandaşlarımız faydalanabilir' dedi.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2016 Perşembe 03:32
Gelinlikler ve Damatlıklar Yüreğir Belediyesi'nden

Evlenmek isteyen her genç kızın hayalinin beyaz bir gelinlik giymek olduğunu belirten Başkan Çelikcan 'Yeni yuva kuran çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak ve onlara destek olmak amacıyla Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi içerisinde hizmete açtığımız gelinlik, damatlık ve kına elbisesi merkezimizden ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız ücretsiz faydalanıyorlar. Böylece vatandaşlarımıza hem maddi destek sağlarken hem de gençlerimizin bu mutlu günlerinde ihtiyaçlarını karşılayarak mutluluklarına katkı sağlıyoruz.' şeklinde konuştu.

 

Yüreğir Belediyesi Kültür merkezi'ndeki gelinlik, damatlık ve kınalık merkezinde her bedende ve değişik modellerde giysilerin bulunduğunu belirten Başkan Çelikcan 'İhtiyacı olan vatandaşlarımız kendi bedenlerine uygun giysileri alıp tekrar merkezimize bırakıyorlar. Bu elbiseler kuru temizleme yapılıp tekrar vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor.' diyerek hizmetin devamlılığının sürdüğünü belirtti.

 

NİKAH SALONU

 

Yüreğirlinin yaşamlarını kolaylaştırmak ve hizmetin en iyisini sunmak amacıyla ilçeye kazandırılan Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nin içerisinde nikah salonunun da bulunduğunu dile getiren Başkan Çelikcan "Hizmete açtığımız nikah salonumuzdan vatandaşlarımız ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Yeni evlenen çiftlerimiz 400 kişilik salonumuzda konuklarını ağırlayabilir, nikahları kıyılırken bu mutlu günlerini konuklarıyla birlikte ölümsüzleştirme imkanına sahip olabilmektedirler." şeklinde konuştu.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çam ağaçlarını kesiyorlar

Çam ağaçlarını kesiyorlar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık