Ana Sayfa Siyaset Göçhan, ‘’CHP iktidarında çiftçinin yüzü yeniden gülecek’’

Göçhan, ‘’CHP iktidarında çiftçinin yüzü yeniden gülecek’’

CHP Adana Milletvekili Adayı Nesrin Göçhan, CHP iktidarında çiftçinin yüzünün yeniden güleceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2015 Perşembe 10:34
Göçhan, ‘’CHP iktidarında çiftçinin yüzü yeniden gülecek’’

Göçhan, seçim çalışmaları kapsamında İmamoğlu İlçesi’ne giderek İlçe Başkanı Kasım Karaköse ve diğer partililerle birlikte,  esnafı ve Salı Pazarı’nı gezerek, vatandaşlardan CHP’ye oy istedi. Vatandaşların, ‘’Perişanız, hayat pahalılığından bıktık, ürünümüz para etmiyor. Çiftçi perişan’’  şeklinde dert yanmaları üzerine Göçhan, ‘’13 yıllık AKP iktidarının Türkiye’yi getirdiği nokta ortada. Çiftçi üretemez olmuş, üretse bile ürünü para etmiyor. Toplumun her kesimi dertli. İşsizlik almış başını gitmiş. Dış politikamız da iflas etti, terör olayları da arttı’’ dedi.

Mazot fiyatlarının aşırı derecede yükseldiğini belirten Göçhan, şöyle konuştu:

‘’Çiftçi ne yapacağını şaşırmış durumda. Tarlasını ekmek için mazot alamayan üretici traktörünü çalıştıramaz hale geldi. Tarlasını ekip ekmemek arasında kararsız. Ekse bir dert ekmezse bir dert.  Ülkemizin bu durumdan kurtulması lazım. Bunun için CHP’nin iktidara gelmesi lazım. 1 Kasım’da yoksulluğa ve yolsuzluğa  son vermek için CHP’yi destekleyin. CHP iktidarında mazotu çiftçiye 1,8 liraya vereceğiz. CHP iktidarında tüm kesimlerin olduğu gibi çiftçinin yüzü yeniden gülecek.’’

Göçhan, akşamda Milletvekili Adayı Doç. Dr. Gülcan Abalı ve İlçe Başkanı Celal Güven ile birlikte Sarıçam İlçesinin Avcılar Köyü’ne giderek vatandaşlarla sohbet etti. Göçhan, sohbette, CHP iktidarında yapacakları icraatları vatandaşlara anlattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık