Ana Sayfa Gündem Gümüşdamla kabri başında anıldı

Gümüşdamla kabri başında anıldı

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti eski Genel Sekreteri Mustafa Gümüşdamla, vefatının 4.yıldönümünde, Asri Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2015 Salı 14:59
Gümüşdamla kabri başında anıldı

Ailesi tarafından düzenlenen anma törenine; Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Av.Yusuf Akıncı, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, TGS Adana Şube Başkanı Salim Büyükkaya, ÇGC Yönetim Kurulu üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Törende konuşan ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, her yıl rahmetle andıkları Mustafa Gümüşdamla’yı unutmalarının asla mümkün olmadığını söyledi. Esendemir, “İnsanlığı, dürüstlüğü, çalışkanlığı, ilkeli duruşu ve yardımseverliğiyle gönüllerde yer eden Gümüşdamla, hiçbir zaman dostlarına, arkadaşlarına ihanet etmedi. Sevgili Mustafa Gümüşdamla’yı her geçen gün artan özlemle arıyor ve rahmetle anıyoruz. Mustafa Gümüşdamla’yı hiçbir zaman unutmayacak ve unutturmayacağız. Ruhu şad olsun” dedi.

Daha sonra merhumun ruhuna ithafen Zeki Uyanık ve Haluk Yılmaz Erdoğan tarafından Kur’an-ı Kerim ve dualar okundu. Gazeteci arkadaşlarının yalnız bırakmadığı anma töreni sonunda, merhum Mustafa Gümüşdamla’nın eşi Hilal Gümüşdamla, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Engelsiz eller, mutlu patiler

Engelsiz eller, mutlu patiler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık