Ana Sayfa Yaşam Hem hastaları hem hastaneyi güzelleştiriyorlar

Hem hastaları hem hastaneyi güzelleştiriyorlar

Adana Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde yer alan Adana Devlet Hastanesi’nde değişim rüzgarları esiyor. Hastanenin ‘Cilt Polikliniği’ndeki doktorlar, hastalarına şifa dağıttıkları gibi polikliniğin fiziki şartlarını da kendi imkanlarıyla güzelleştiriyor. Hem hastalarını, hem de hastaneyi güzelleştiren uzman doktorlar, poliklinik bahçesine rengarenk çiçeklerle birlikte portakal fidanlarını toprakla buluşturdu.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2016 Cuma 12:26
Hem hastaları hem hastaneyi güzelleştiriyorlar

Adana Devlet Hastanesi güzelleşiyor. Hastane bünyesinde yer alan ‘Cilt Polikliniği’nde görevli doktorlar, hastalarına şifa dağıttığı gibi hastaneyi de güzelleştiriyor. Kendi imkanlarıyla temin ettikleri rengarenk çiçeklerin yanı sıra portakal fidanlarını da polikliniğe ait bahçede toprakla buluşturan uzman doktorlar, hem hastane yönetiminin, hem de hastalarının takdirini topluyor.

 

HASTANEYİ GÜZELLEŞTİRİYORLAR

Adana Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde yer alan Adana Devlet Hastanesi, özellikle son yıllardaki değişim ve gelişimiyle dikkat çekiyor. Daha kaliteli ve nitelikli bir sağlık hizmetinin sunulması noktasında yürütülen çalışmalara, hastanedeki doktorlar da bu çabaya katkı sunuyor. ‘Cilt Polikliniği’nde görevli uzman doktorlar, kendi imkanlarıyla temin ettikleri rengarenk çiçeklerle birlikte portakal fidanlarını da toprakla buluşturuyor.

 

ÇİÇEK DİKİP FİDAN SULUYORLAR

Bir yandan hastalarına cilt problemleriyle ilgili olarak şifa veren dermatoloji uzmanları, boş vakitlerinde de polikliniğe ait bahçede çalışıyor. Çiçeklerle yakından ilgilenip, fidanları sulayan doktorların bu çabası, hem hastane yönetiminin, hem de hastaların takdirini topluyor. Uzman doktorlar Ali Güzelsoy, Tülin Erdoğan ve Selim Banak, 3 yıldır hizmet verdikleri polikliniğe ait bahçede zaman zaman peyzaj düzenlemesi de yapıyor.

 

KALİTELİ VE NİTELİKLİ BİR HİZMET

Uzman Doktor Ali Güzelsoy, “Bir yandan hastanemizin gelişim ve değişimine biz doktorlar olarak da katkı sunarken, diğer taraftan da hastalarımıza şifa vermeye çalışıyoruz. Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan'ın destekleriyle kaliteli ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunarken, hastalarımızı da en iyi ortamda ağırlamak için çaba sarf ediyoruz. Buraya tedavi amacıyla gelen hastalarımızın, tedavi süreci boyunca refah bir ortamda rahat bir nefes almalarını sağlayabiliyorsak ne mutlu bize” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık