Ana Sayfa Gündem “Her şey çocukların mutluluğu için”

“Her şey çocukların mutluluğu için”

Çıplak ayaklı çocukların sefaletine duyarsız kalmayan CHP İl Gençlik Kolları topladıkları erzak ve kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2016 Çarşamba 12:26
“Her şey çocukların mutluluğu için”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yumurtalık İlçe Gençlik Kolları Başkanı Esin Şahin’in çadırlarda yaşam mücadelesi veren ailelerin çıplak ayaklı çocuklarıyla ilgili paylaşımına CHP Adana İl Gençlik Kolları duyarsız kalmadı.

CHP Yumurtalık Gençlik Kolları Başkanı Esin Şahin, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Zeynepli köyünde tarlalarda mevsimlik işçilik yaparak geçimlerini sağlayan ailelerin yaşadığı sefaleti tüm çıplaklığıyla anlatan bir paylaşımda bulundu.

Kış ortasında çamurlar içinde çıplak ayaklı çocukların fotoğraflarını paylaşıp çocuklar için yardım isteyen Esin Şahin’in çağrısına CHP İl Gençlik Kolları örgütü yanıt verdi.

Örgüt içinde düzenlenen kampanyada çocuklar ve aileleri için erzak ve kılık kıyafet toplayan CHP’li gençler, önceki gün Yumurtalık’ın Zeynepli köyüne giderek ihtiyaç sahibi ailelere ve çocuklara ulaştırdılar. CHP’li gençler çocuklarla da oyunlar oynayıp onlara güzel bir gün yaşatmaya çalıştılar. Çocukların mutluluğu ise gözlerinden okundu.

CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz yaptığı açıklamada, “Sefaleti en ağır şekilde yaşayan o çocukları gülümsetebildiysek, mutlu olmalarına aracı olabildiysek ne mutlu bize.  Hepimizin çocukları onlar, tertemiz ve masum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karavancılar ‘’Karavan park’’ istiyor

Karavancılar ‘’Karavan park’’ istiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık