Ana Sayfa Siyaset İhsan Bermekoğlu, 41 projesiyle sahaya indi

İhsan Bermekoğlu, 41 projesiyle sahaya indi

Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Bermekoğlu Seyhan’a ilişkin projeleri ile ilgili yaptığı açıklamada; “Birlikte yaşadığımız Seyhan’ımız tüm güzelliklere layıktır. Aldığımız aile ve teşkilat terbiyesi ile yolumuzun AK’lığı gibi, alnımız ak olarak hizmet maratonumuzu projelerimizle son nefesimize kadar sürdüreceğiz'' dedi.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2013 Pazar 10:23
İhsan Bermekoğlu, 41 projesiyle sahaya indi

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz belediyeciliği sadece park yapan, yol yapan, alt yapı inşa eden, çöp toplayan kurumlar olarak görmedik,  görmüyoruz. Belediyeler “ÖNCE İNSAN” diyecek, “ÖNCE AİLE” diyecek ve onların imdadına yetişecek.” Prensibini kendilerine ilham aldıklarını ifade eden Bermekoğlu, “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın üzerinde hassasiyetle durduğu “ÖNCE İNSAN, ÖNCE AİLE” anlayış ve inancına sahibim. Projelerimizi öncelikli olarak insan memnuniyetini esas alarak her zaman özenle hizmet etmek üzere hazırladık,  dedi.

 

Ak Parti Seyhan Aday Adaylığı sürecinde, aday olması ve Seyhanlıların teveccühü ile yetkiyi devralması durumunda Seyhan’a 41 Büyük Proje ile Seyhan’ın Hizmetkârı olarak hizmetlerde bulunacağını ifade eden Bermekoğlu sözlerini “Seyhan’a 41 Büyük Proje ile geliyoruz. Kazanan Seyhan olacaktır.” diyerek tamamladı

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık