Ana Sayfa Siyaset İlhan Şahin: "Karaisalı'ya kadın eli değecek"

İlhan Şahin: "Karaisalı'ya kadın eli değecek"

CHP Karaisalı Belediye Başkan Adayı “Hanım Ağa” lakaplı İlhan Şahin, iddialı konuştu: "Altı ok bayrağımızı belediye burçlarına birlikte dikeceğiz. Karaisalı'ya kadın eli değecek."

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2014 Salı 10:25
İlhan Şahin:

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Karaisalı Belediye Başkan Adayı “Hanım Ağa” lakaplı İlhan Şahin,  Karaisalı’da altı oklu bayrağı belediye burçlarına dikeceklerini öne sürdü. Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Kadın Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Rukiye Çinkılıç’ı seçim bürosunda ziyaret ederek çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunan İlhan Şahin, “ Karaisalı İlçesine kadın eli değecek. Belediye Başkanlığına halkımın desteği ile seçildiğimde onlarla beraber halkın belediyesini kuracağız. Karaisalı ilçesi CHP’li kadrolar  ile kabuk değiştirecek ve geleceğin parlayan yıldızı olacaktır. Hedeflerimize birlik ve dayanışma içerisinde el ele vererek ulaşacağız.” Dedi.

“KARAİSALI İLÇESİNİ MARKA YAPACAK”

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Kadın Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Rukiye Çinkılıç’ ise CHP Karaisalı Belediye Başkan Adayı İlhan Şahin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. İlhan Şahin’e çalışmalarında başarılar dileyen Av. Rukiye Çinkılıç, Karaisalı ilçesinde CHP’nin başarılı olması noktasında gereken desteği her zaman vermeye hazır olduğunu ifade etti. Av. Rukiye Çinkılıç, “ Karaisalı’yı hizmetleri ile daha çağdaş ve modern kent haline getireceğine inandığım İlhan Şahin başkanımıza yurttaşlarımız desteklerini göstermeli. inşallah Başkan adayımız  makamında tebrik etmeye gideceğiz.” Diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık