Ana Sayfa Gündem İncefikir, ''Adana tarımı için daha çok inisiyatif alacağız''

İncefikir, ''Adana tarımı için daha çok inisiyatif alacağız''

Seyhan Ziraat Odası 2’nci Başkanı Cahit İncefikir, Adana Ticaret Borsası (ATB) seçimleri öncesi adaylığını açıklayan Ali Can Yamanyılmaz'ı çok sayıda üye ile birlikte desteklediklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2017 Cuma 09:08
İncefikir, ''Adana tarımı için daha çok inisiyatif alacağız''

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) bağlı 365 oda ve borsanın seçim sürecine girdiğini belirten İncefikir, ATB seçimlerinin demokratik bir ortamda geçmesi için çalışma yürüttüklerini vurguladı. İncefikir, "Şahsım olarak Adana tarımındaki gelişmelerden dolayı daha çok inisiyatif alarak Adana Ticaret Borsası seçimlerinde gelecek dönemde görev almam gereği inancı oluşmuştur. Bunun için de Ali Can Yamanyılmaz'ı çok sayıda üye üretici ile birlikte destekleme kararı aldık" dedi.

ADANA'NIN  LOKOMOTİFİ OLAN TURUNÇGİLDE ÇALIŞMALAR YÜRÜTECEĞİZ

Adana tarım ekonomisinin Gayri Safi Milli Hâsıla içinde daha fazla yer alması için çalışma yapacak bir ekibin içinde olduğunu söyleyen İncefikir şöyle devam etti: 
"Adana tarımını daha doğru yönetmek, tarımın şekillenmesini sağlamak, katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesini projelendirmek bir ekip işi olduğunu düşünüyorum. Bunun için doğru ekipteyim. Her şeyden önemlisi birçok sanayi ürününe hammadde sağlayan, sosyal anlamda istihdam yaratan bölgemizin efsane ürünü olan pamuğun tekrar ekim alanlarını artırılması için çalışma yapacağız. Adana'nın lokomotifi olan turunçgilde çalışmalar yürüteceğiz. Uzun yıllar Seyhan Ziraat Odası'ndaki görevim ve tarım alanlarındaki çalışmalarımla elde etmiş olduğum bilgi ve deneyimimle ATB Başkan adayı Ali Can Yamanyılmaz'ın ekibinde yer alma kararı verdim. 

 

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İnstax Fotoğraf Makinesi Çeşitleri

İnstax Fotoğraf Makinesi Çeşitleri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık