Ana Sayfa Siyaset İncirlik, ‘Zamanı Geldi’ diyor

İncirlik, ‘Zamanı Geldi’ diyor

MHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Av. Bilal Uludağ, İncirlik’te kadınların şikayetlerini dinlerken, İncirlik’in halkının dünyadan uzaklaştırıldığını söyledi.

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2013 Perşembe 11:22
İncirlik, ‘Zamanı Geldi’ diyor

MHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Av. Bilal Uludağ, İncilikte ev toplantılarına katılarak partisine ve kendisine destek istedi. Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren MHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Bilal Uludağ, gittiği her yerde ‘Başkan gibi’ karşılanıyor. Son olarak ekibiyle birlikte İncirlik’e giden Uludağ, yine burada sevgi gösterileri arasında ağırlandı. Uludağ, burada vatandaşın ilgisi ve ‘İncirlik için zamanı geldi’ tezahüratlarıyla karşılaştı.


İNCİRLİK HALKI  DÜNYADAN UZAK TUTULDU

Ev ziyarette vatandaşlarla konuşan Bilal Uludağ, İncirlik halkının sıkıntısını bildiğini söyledi. İncirlik’i tüm dünyanın tanıdığını ancak, İncilik halkının dünyadan çok uzak tutulduğunu dikkat çekti. Bir çok büyük takımdan önce kurulmuş olan İncirlik Spor’un sahasına önem vereceğini  belirten Uludağ; “İlk yapacağımız iş, İncirlik’ in hakkı olan bu spor sahasını geri vermek ve geliştirmek olacaktır. Biz Gençliğe ve kadınlara çok önem veriyoruz.  Bunun için spor sahaları, parklar, bahçeler ve sosyal aktivite alanlarını çoğaltacağız. Özellikle İncirlikte gençlerin spora düşkünlüğünü bildiğim için onları yoğun olarak spora yönlendirerek Kötü alışkanlıklarından kurtarmayı amaçlıyoruz. İncirlikte Bayanların sağlıklı ve hoşça vakit geçireceği hiçbir sosyal imkan sunulmamış. Onlara bu imkanları tek tek sunacağız” diye konuştu.

ULUDAĞ’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Bölge halkının işini kolaylaştıracağı sözünü de veren Sarıçam Belediye Başkan adayı Bilal Uludağ konuşmasını şöyle devam etti. “İncirlikten bir vatandaşımız, belediyeyle olan işlerini halletmek için, dolmuşla çarşıya gidiyor. Oradan ikinci bir araca binerek Sarıçama gitmesi büyük bir eziyet ve zaman israfına yol açıyor. Bizim ilk yapacağımız işlerden bir tanesi de İlçe bütünlüğünü sağlayacak yol projeleri ile, Belediye otobüslerinin kısa yoldan ve tek seferle ilçe merkezinden işlerini çözmek olacaktır.”

Bilal Uludağ, kadınların Belediyeden beklentilerini ve İncilik için taleplerini sordu. Bayanlar da şikayetlerini dile getirirken Suriyeli mültecilere gösterilen ilgi ve imkanların maalesef kendilerinden esirgendiğini, İncirlikte hiçbir sosyal donatı alanının olmadığını, hatta Düğün salonlarının dahi bulunmadığını, Park olmadığını olanlarda ise spor aletlerinin  bulunmadığını dile getirdiler.Uludağ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden kadınlarda “Sayın Başkan siz hiç merak etmeyin.  İncirlik için artık  zamanı geldi. Bu dönem MHP burada açık ara birinci parti olacak. Bizler geçen dönem MHP’ye oy vermeyen kişileriz ama bu sefer sizin için çalışacağız. Siz bize güven verdiniz” dediler. Uludağ; danışmanlarına özellikle bayanların ihtiyaçlarının not aldırarak bölge için ihtiyaçların proje ile geliştirilmesini istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık