Ana Sayfa Ekonomi İŞKAD, girişimci kadınlar yetiştiriyor‏

İŞKAD, girişimci kadınlar yetiştiriyor‏

İş Kadınları Derneği (İŞKAD) ve KOSGEB işbirliğiyle düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Kursu 2. dönemini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2013 Pazar 10:23
İŞKAD, girişimci kadınlar yetiştiriyor‏

İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, İŞKAD ailesi kadınların kendi işlerini kurarak ekonomik bağımsızlıklarını kazanmalarına ön ayak olmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Adana - Osmaniye Eczacı Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen törende İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, İŞKAD’ın kadınların iş yaşamına katılımı ve işveren olmalarına yönelik olarak önemli projelere imza atıp, bu konularda kadınlara öncülük yaptığını dile getirdi.

Kent ve ülke ekonomisinde kadınların söz sahibi olması konusunda gönüllü olarak seve seve çalıştıklarını aktaran Av. Türkmen, “İŞKAD doğru yolda emin adımlarla yürüyor ve kadınları iş yaşamına kazandırmaktan dolayı çok mutluyuz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları verildi. Girişimcilik kursuna katkılarından dolayı İŞKAD Saymanı Nilcan Onatça ve Yönetim Kurulu üyesi Ayfer Köni’ye de plaket takdim edildi. Kursiyerler de İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen’e çiçek vererek kendilerine ön ayak oldukları için teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık