Ana Sayfa Gündem İYİ Parti’lilerden Soner Çetin’e büyük ilgi

İYİ Parti’lilerden Soner Çetin’e büyük ilgi

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu’nun Başkan Soner Çetin’i ziyaret edeceğini duyan yüzlerce partili, Çukurova Belediye Başkanlığı makamına akın etti. İl Başkanı Boyvadaoğlu ve ilçe başkanları ile birlikte, yüzlerce partili ziyarete katılınca, makam odasında adeta izdiham yaşandı. İYİ Parti’lilerin büyük ilgisi karşısında Başkan Çetin mutluluğunu ifade etti.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2019 Pazartesi 11:41
İYİ Parti’lilerden Soner Çetin’e büyük ilgi

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ile ilçe başkanları, yüzlerce partili ile birlikte Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti.

İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, sadece ilçe başkanları ile Başkan Çetin’i ziyaret etmek istediklerini ancak bunu duyan partililerin de Başkan Çetin’e sevgisi dolayısıyla ziyarete katıldıklarını belirtti.

KILIÇDAROĞLU’NA ÇİRKİN SALDIRI KINANDI

Başkan Soner Çetin, il ve ilçe başkanları ile teşkilat mensupları yanısıra, yüzlerce partilinin katıldığı ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek, tüm İYİ Parti’lilere teşekkür etti. Millet İttifakı’nın, 31 Mart seçim sürecinde uyum içinde çalıştığını kaydeden Başkan Çetin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Çubuk’ta yapılan çirkin saldırıya değindi.

Başkan Çetin, olayın normal bir tepki olarak değerlendirilmeye çalışılmasının yanlışlığını vurgulayarak, “Bu süreçte, Millet İttifakı’nın birlikteliğini daha da sağlamlaştırması gerekiyor. Çubuk’taki çirkin saldırının yanısıra, hala İstanbul ile ilgili süreç devam ediyor. Seçim sonuçlarını herkes içine sindirmeli. Sayın Cumhurbaşkanının dediği gibi kızgın demir soğutulmalı ki halk da derin bir nefes alsın” dedi.

MİLLET İTTİFAKI DEVAM EDİYOR

Seçimin bittiğini ve artık yeni bir sürecin başladığını kaydeden Başkan Çetin, “Bundan sonra yapılacak en iyi şey, hizmet etmek ve vatandaşların hepsini kucaklamaktır. Yapılacak en iyi seçim çalışması budur. Bu yolda İYİ Parti ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı ve üzüntülerini ifade etti. İYİ Parti’li Meclis Üyesi Azime Kocacık’ı başkan yardımcısı yaptığı için Başkan Çetin’e teşekkür eden Göktürk Boyvadaoğlu, yeni dönemde Soner Çetin’e başarılar diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Pandemi kurulu toplandı

Pandemi kurulu toplandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık