Ana Sayfa Gündem Kan Hastalıkları Derneği'nden Aldırmaz'a teşekkür

Kan Hastalıkları Derneği'nden Aldırmaz'a teşekkür

Kan Hastalıkları Koruma Tedavi ve Dayanışma Derneği’nin 10. kuruluş yıldönümü etkinliğinde, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür plaketi verildi.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2013 Pazartesi 14:14
Kan Hastalıkları Derneği'nden Aldırmaz'a teşekkür

Kan Hastalıkları Koruma Tedavi ve Dayanışma Derneği’nin 10 Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İnci Otel’de düzenlenen şenliğe katılan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, topluma hizmetin en güzel örneklerinden birini yerine getiren dernek yönetimini ve üyeleri kutladı.

Başkan Aldırmaz, “Sevginin üstesinden gelemeyeceği bir sorun yok. Sıkıntılar paylaştıkta azalır. Kan Hastalıkları Koruma ve Tedavi Derneği 10 yıldır son derece yararlı faaliyetlerin altına imza attı. İnsan ve toplum sağlığı her şeyden önemlidir. Derneğin verdiği hizmet çok anlamlı. Kendilerini kutluyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Adana Kan Hastalıkları Koruma Tedavi ve Dayanışma Derneği Başkanı Şahin Özbingül de derneğin hastalıklardan korunma ve tedaviye yönelik etkinliklerle beraber sosyal faaliyetlere de önem verdiğini ve tiyatro oyunu sahnelenmesi gibi etkinlikler düzenlediğini belirtti. Özbilgün, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın derneği her fırsatta maddi manevi desteklediğini vurgulayarak teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından Şahin Özbingül, Başkan Zihni Adırmaz’a plaket verdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık