Ana Sayfa Gündem Karalar'dan Rahmi Pekar'a Ziyaret

Karalar'dan Rahmi Pekar'a Ziyaret

Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Rahmi Pekar’a nezaket ziyaretinde bulundu

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2016 Perşembe 17:17
Karalar'dan Rahmi Pekar'a Ziyaret

Daha önce de Seyhan Belediyesi’nde bir araya gelerek yapılacak projeler hakkında değerlendirmelerde bulunan Karalar ve Pekar, iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

RAHMİ PEKAR: ‘’SEYHAN’IN PROBLEMLERİNİ ÇÖZECEĞİZ’’

Zeydan Karalar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rahmi Pekar, diğer ilçe belediyeleriyle olduğu gibi Seyhan’la da ortak çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Seyhan’ın en problemli ilçelerden biri olduğunu ve ciddi boyutta altyapı eksiklerinin bulunduğunu dile getiren Genel Müdür Pekar, ‘’Hizmet alanımız içerisinde yer alan tüm ilçelerimiz bizim için çok önemli. Merkezden en ücra noktaya kadar vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Seyhan’ın, Adana’nın göbeğinde yer almasına rağmen, yıllardır süregelen sorunları vardı. Biz bu sorunları da ortadan kaldırmak için, Seyhan Belediyemizle koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ şeklinde konuştu.

ZEYDAN KARALAR: ‘’ASKİ İLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ’’

Rahmi Pekar’ın ASKİ Genel Müdürü olmasıyla birlikte Adana’ya çok önemli altyapı yatırımlarının yapıldığını söyleyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tüm çalışmaları takip ettiğini belirtti. Karalar, kentimizin çıkarları doğrultusunda belediyelerin muhakkak uyum içerisinde çalışmaları gerektiğini de ifade ederek görevde bulundukları süre boyunca Seyhan’ı kalkındırmak için ASKİ ile birlikte önemli çalışmalara imza atacaklarını sözlerine ekledi.

Zeydan Karalar sohbet havasında geçen ziyarette, Rahmi Pekar’ın misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Milli Emlak arsa temin etsin

Milli Emlak arsa temin etsin

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık