Ana Sayfa Gündem Karalar’ın Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Karalar’ın Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Seyhan Belediyesi faaliyet raporu, belediye meclisinin Nisan ayı son oturumunda görüşülürken rapor oy çokluğu ile kabul edildi.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2016 Cumartesi 10:57
Karalar’ın Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Seyhan Belediye Meclisi Nisan ayı son oturumu Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yönetiminde gerçekleştirildi. Oturumda görüşülen 2015 yılı faaliyet raporu da oyladı. Raporun görüşmesi sırasında Başkan Karalar, kanun gereği yerini Meclis Başkan Vekili Yusuf Akıncı’ya bıraktı. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, faaliyet raporu ile ilgili bilgi verdi. Yapılan görüşme sonunda faaliyet raporu meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Madde oy çokluğu ile kabul edildi.

KARALAR’DAN TEŞEKKÜR

Maddenin kabul edilmesinin ardından Başkan Karalar, kürsüye gelerek meclis üyelerine hitaben bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Zeydan Karalar, Seyhan Belediyesi Meclisinin önemli işler yapacağını ve efsane olacağını söyledi. Karalar, ”2015 yılında önemli işler yaptık. Bugün oylarınızla faaliyet raporumuz kabul edildi. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki Seyhan Belediyesi 2016 yılında daha fazla işler yapacaktır. Ben buradan öncelikle sizlere daha sonra Başkan yardımcılarımız ve çalışanlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çam ağaçlarını kesiyorlar

Çam ağaçlarını kesiyorlar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık