Ana Sayfa Siyaset Kaybeden İYİ Parti olur

Kaybeden İYİ Parti olur

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu hakkında gün geçmiyor ki görevden alındı iddiaları ortaya atılmasın. Bu iddiaların özünde Adana’daki İYİ Parti’nin iki milletvekili arasında yaşanan çekişmenin yattığı biliniyor.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2019 Cuma 09:54
Kaybeden İYİ Parti olur

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğluk hakkında gün geçmiyor ki görevden alındı iddiaları ortaya atılmasın. Bu iddiaların özünde Adana’daki İYİ Parti’nin iki milletvekili arasında yaşanan çekişmenin yattığı biliniyor.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Başarılı bir il başkanlığı yaparak toplumun her kesiminin sevgisini kazanan Göktürk Boyvadaoğlu’nun yerine son olarak GİK Üyesi Süleyman Sırrı Özdolap’ın atandığı dedikoduları ortaya atıldı. Oysa ki genel merkezden böyle bir görevlendirme yazısı yazılarak Özdolap Adana’ya il başkanı olarak görevlendirilmemişti. Parti içindeki dedikodulara izin veren, milletvekillerinin kendi aralarındaki iktidar olma savaşından kaynaklı il başkanlığı makamını sürekli tartışılan yer konumuna getiren Genel Başkan Meral Akşener’e çağrıda bulunan Adanalılar ‘İl Başkanından memnunuz. Memnun olmayanlar gitsin. Boyvadaoğlu kalsın’ diyerek tepki gösterdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık