Ana Sayfa Ekonomi Kaymakam Okur: ''Adana sanayisinin geleceği parlak''

Kaymakam Okur: ''Adana sanayisinin geleceği parlak''

Anadolu Girişimci İşadamları Derneği’ne (AGİD) iadei ziyarette bulunan Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, Adana sanayisinin geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2013 Çarşamba 20:00
Kaymakam Okur: ''Adana sanayisinin geleceği parlak''

AGİD Başkanı Seyfettin Alpat, Genel Sekreter Kamil Üzüm, Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk İncecik, Muammer Beluk, Sabri Altunbağ ve Mehmet Özdoğru’nun da hazır bulunduğu ziyarette Adana ekonomisinin nasıl canlandırılacağı konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Adana’da güçlü sanayi kuruluşlarının bulunduğunu ifade eden Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, “Çoğrafi ve ekonomik yönden cazibe merkezi olan Adana’da 3-4 OSB dolduracak kapasite mevcut. Eski parlak günleri kadar olmasa da Adana vazgeçilemeyecek kadar önemli bir kent.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AGİD Başkanı Seyfettin Alpat ise, üyelerinin güçlerini birleştirip daha da büyümelerini sağlamak için ortaklık kültürünü yaymaya çalıştıklarını söyledi. Dernek faaliyetleri hakkında da bilgiler veren Alpat, “Üyelerimiz arasında ortaklık inşa ederek güçlerini birleştirmeleri yönünde çalışmalarımız var. Bu konuda üyelerimize yönelik seminerler tertip edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık