Ana Sayfa Yaşam “Kırkından Sonra” büyük ilgi görüyor

“Kırkından Sonra” büyük ilgi görüyor

Adana Devlet Tiyatrosu yapımı ve geçen sezon oyunu olan “Kırkından Sonra” izleyiciden büyük ilgi görüyor.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2014 Cumartesi 01:20
“Kırkından Sonra” büyük ilgi görüyor

Alfonso Paso’nun yazdığı ve Ali Hürol’un yönettiği, iki ödül sahibi oyun Kırkından Sonra seyirciden gelen talep üzerine kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için 14-17 Ocak tarihleri arasında saat: 20.00 de, 18 Ocak Cumartesi günü saat: 15.00 ve 20.00 de Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesinde perde açacak.

İdeallerini, hayallerini çok çalışmak, para kazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve solmuş çiçeklerin kendine özgü kokuları olduğunu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşak arasındaki çatışmayı Romantik Komedi tarzında seyirciyle buluşturan oyunun dekor tasarımı Sertel Çetiner’e, kostüm tasarımı Ceren Karahan’a, Işık tasarımı ise Özer Kuşkaya’ya ait.

Oyunda Sevinç Gediktaş, Turgut Bağır, Raif Hikmet Çam, Mazlum Taşkıran, Yeliz Tekman, Barış Özkan, Dilek Aslan ve Çağla Yeleç rol alıyor.

Ayrıca Mersin Devlet Opera ve Balesi, Haldun Dormen’in yönettiği “Lüküs Hayat” müzikali ile 13 Ocak Pazartesi günü saat:20.00 de H.Ö.Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi’nde perde açarken, Adana Devlet Tiyatrosu yapımı olan “Sevgili Doktor” adlı oyun 19 Ocak Pazar günü saat: 20.00 de Mersinli sanatseverlerle buluşacak.

03-08 yaş arası küçük izleyicilerimiz için ise 15 Ocak Çarşamba günü saat:14.00 de, 19 Ocak Pazar günü saat: 11.00 de “Merhaba Hayat” adlı çocuk oyunumuz perde açacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sarıçam Belediyesi Adana'yı tanıtıyor

Sarıçam Belediyesi Adana'yı tanıtıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık