Ana Sayfa Yaşam Kışla mahallesinin yolları asfaltlanıyor

Kışla mahallesinin yolları asfaltlanıyor

Yüreğir'de fiziki ömrünü tamamlamış 324 riskli yapının yıkılarak yerine günün ihtiyaçlarına yanıt veren güvenli konut ve iş yerlerinin inşa edildiği Kentsel Dönüşüm hamlesi ile yeniden hayat bulan Kışla Mahallesi'nde şimdi de ana cadde ve ara sokaklarda asfalt çalışması yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan,semt sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılandı.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2016 Pazartesi 02:04
Kışla mahallesinin yolları asfaltlanıyor

Kışla Mahallesi Kentsel Dönüşüm 1. Etap Projesinde fiziki ömrünü tamamlamış 324 riskli yapı yıkılarak yerine günün ihtiyaçlarına yanıt veren, güvenli 772 konut ve 43 iş yeri inşa edildi. Kentsel Dönüşüm ile modern bir görünüme kavuşan Kışla Mahallesi'nde şimdi de asfalt çalışmaları başladı. Ana ve ara sokaklarda asfalt çalışması yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini denetleyen Başkan Çelikcan semt sakinleri ile de bir araya geldi. Vatandaşlar yoğun ilgi gösterdikleri Başkan Çelikcan'a hem kentsel dönüşüm çalışmaları, hem de yeniden yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini ileterek teşekkür ettiler.

 

TECRÜBESİ İLE YÜREĞİR KAZANIYOR

Uzun yıllar Karayollarında edindiği tecrübeleri Yüreğir için hizmete dönüştüren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir’de yol sorununu büyük ölçüde çözdü. Başkan Çelikcan’ın 7 yıllık görev süresinde ilçeye yaptığı yolların uzunluğu 20 yılda yapılan yolun iki katını geçti. Yüreğir'de bugüne kadar 480 bin ton sıcak asfalt, 1 milyon 300 bin sathi kaplama, 600 bin metrekare kilitli parke yol çalışması yapılmış durumda.

 

İncelemelerde bulunduğu Kışla Mahallesi'nde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikcan, "Vatandaşımızın hem kentsel dönüşüm, hem yol çalışmaları, hem de ilçemize sunduğunuz hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini bizlerle paylaşmaları şevkimizi, çalışma azmimizi artırıyor. Marifet iltifata tabidir. Yüreğirlinin teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. " şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık