Ana Sayfa Spor Kız Lisesi Türkiye Finallerinde

Kız Lisesi Türkiye Finallerinde

Adana Kız Lisesi Gaziantep’te yapılan Türkiye liseler arası hentbol yarı finallerinde birinci oldu.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2016 Perşembe 12:11
Kız Lisesi Türkiye Finallerinde

Yarı finallerde kupa sahibi olan Adana Kız Lisesi hentbol takımı 15-20 ocak tarihleri arasında Rize’de yapılacak Türkiye şampiyonasında Adana’yı temsil etme hakkını elde etti.

Adana Kız Lisesi hentbol takımı Adana’da birincisi olduktan sonra gruplara katıldı ve Kırşehir’de birinci olarak Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı. Gaziantep’ te yapılan,  Ankara Doğa Koleji,  Elazığ Atatürk Lisesi, Kahramanmaraş İmam Hatip Anadolu Lisesi,  Mersin Spor Lisesi, Adıyaman Spor Lisesi arasında oynanan Türkiye yarı final müsabakalarında da birincilik elde etti.

Adana Kız Lisesi hentbol takımı 15-20 Ocak tarihleri arasında Rize’de yapılacak olan Türkiye finallerinde Adana’yı temsil edecek. Rize’deki, Türkiye finallerinde Adana Kız Lisesi,  Ankara Doğa koleji, İstanbul Doğa Koleji, Ankara Okyanus Okulları, Muğla Spor Lisesi,  Samsun Spor lisesi, İzmir Lisesi, Kastamonu Lisesi şampiyonluk için mücadele edecek.

Adana Kız Lisesi Okul Müdürü Yıldız Akman, Beden Eğitimi Öğretmeni Ziya Coşkun,  antrenör Ali Rıza Yeşil ile sporcuları kutladı, öğrencilerini başta hentbol olmak üzere sporun tüm branşlarında desteklediklerini, hedeflerinin bu yıl Türkiye kupasını Adana’ya getirmek olduğunu söyledi.

--

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şimşek galibiyet parolasıyla gitti

Şimşek galibiyet parolasıyla gitti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık