Ana Sayfa Yaşam Kocaispir, ''Türk Kızılay'ı dünyadaki yüz akımızdır''

Kocaispir, ''Türk Kızılay'ı dünyadaki yüz akımızdır''

Türk Kızılayı Seyhan Şube Yönetimi, Adana Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2019 Pazartesi 02:21
Kocaispir, ''Türk Kızılay'ı dünyadaki yüz akımızdır''

Yönetim kurulu üyeleri Necdet Sakallı, Adnan Ekiz, Mehmet Fatih Bozkurt, Ramazan Akdağ, İsa Ekici ve Seyhan Genç ekibinden Eren Ekici’nin bulunduğu ziyarette konuşan Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, Kızılay olarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Seyhan’da tüm ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olarak, girilmedik hiçbir ev hiçbir gönül bırakmayacaklarını söyledi.

RAMAZAN’DA DA TÜRK KIZILAYI

Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanı Karaca, yardımlaşmanın, dayanışmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin merkezinin Kızılay olduğunu vurgulayarak, Ramazan Ayı’nda da ihtiyaç sahiplerine ulaşılması noktasında tüm kişi ve kuruluşları Kızılay’a destek olmaya çağırdı.

 

TÜRK KIZILAYI SEYHAN ŞUBESİ’Nİ TEBRİK ETTİ

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türk Kızılayı herkesindir. Kızılay dil, din, mezhep, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın ülkemizde ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olan en önemli kurumlarımızdandır. Bu nedenle dünyadaki yüz akımız olan Kızılay’ın her zaman yanında olacağımızı belirtirken, Türk Kızılayı Seyhan Şubesi’nin tüm üyelerini özverili ve fedakâr çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

 

Ziyaret, Türk Kızılayı Seyhan Şube Yönetim Kurulu Üyelerinin, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e Kızılay yeleği vermesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kocaispir, gündoğmadan işçilerle buluştu

Kocaispir, gündoğmadan işçilerle buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık