Seyhan

Ana Sayfa Yaşam Koronavirüse karşı seferberlik gibi önlemler

Koronavirüse karşı seferberlik gibi önlemler

Koronavirüse karşı Adana’da son 1 haftada adeta dezenfeksiyon seferberliği başlatarak, okulları, otogarı, garı, ibadethaneleri, bankamatikleri ve toplumun ortak kulanım alanı olan bir çok noktayı dezenfekte etmek için büyük çaba gösteren Adana Büyükşehir Belediyesi, bir dizi farklı önlemle mücadeleyi güçlendiriyor.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2020 Pazar 11:52
Koronavirüse karşı seferberlik gibi önlemler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Koronavirüsün yayılmasını önleme tedbirleri kapsamında, Adana Büyükşehir Belediyesi personelinden bazılarının 12 gün idari izinli olacağını duyurdu.

Başkan Zeydan Karalar, “Koronavirüsün yayılmasını engelleme tedbirleri kapsamında; 12 yaş altı çocuğu olan kadınlar, engelliler, hamileler ve 60 yaş üzeri personel, 16 Mart Pazartesi 2020 tarihinden itibaren 12 gün idari izinli sayılacaklardır” dedi.

CANIMIZ SAĞ OLSUN

Başkan Zeydan Karalar, “Canımız Sağ Olsun” ibaresiyle verdiği bir diğer mesajda ise şunları söyledi: “Koronavirüsün yayılımını engellemek için aldığımız önlemler kapsamında, 30.03.2020 tarihine kadar belediyemiz tarafından yapılacak konser, tiyatro, sergi, panel gibi etkinliklerin tamamı iptal edilmiştir. Ayrıca Gündüz Bakım Evi ve okuma salonlarımız kapatılmış, Çocuk Akademisi, Kadın Gelişimi ve Eğitim Merkezi kursları, kapalı yüzme havuzu kursları ile Spor Hizmetleri Dairesi spor kurslarına 30.03.2020 tarihine kadar ara verilmiştir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Dünya Bisiklet Günü’nde bisiklet yolu müjdesi

Dünya Bisiklet Günü’nde bisiklet yolu müjdesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık