Ana Sayfa Gündem Memur-Sen'den vali yardımcılarına ziyaret

Memur-Sen'den vali yardımcılarına ziyaret

Memur-Sen Adana İl Başkanı ve Enerji Bir Sen Toroslar Şube Başkanı Muhammet Erdoğan ile Diyanet Sen Adana Şube Başkanı Mustafa Ünaldı, Vali Yardımcıları Celalettin Cantürk ile Cengiz Horozoğlu’nu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2013 Cuma 10:32
Memur-Sen'den vali yardımcılarına ziyaret

Memur Sen’ in yaptığı hizmetler hakkında bilgiler aktarıldı. Memur Sen Adana İl Başkanı Muhammet Erdoğan, konuşmasında, Memur Sen olarak çalışanların haklarını koruma ve geliştirme için çalışmalar yaptıklarını, bu çalışmalarında çalışan kamu personeli, kurum ve idarecileri ile hizmet alan vatandaşlarımız arasında bağlantı unsuru olmayı sorumlu sendikacılık anlayışı ile başardıklarını söyledi. Hem kurumlarda daha uygun çalışma ortamı ve teçhizatının olması için uğraşıyoruz, hem vatandaşımızın iyi ve kaliteli hizmet alması için çalışıyoruz ve temsil ettiğimiz kamu çalışanlarının huzurlu ortamda haklarının daha iyiye taşınması mücadelesi verdiklerini ifade eden Erdoğan, hep beraber her şeyiyle gelişmiş toplum ve ülke olma yoluna katkı koymaktan yana olduklarını söyledi. Erdoğan, niyetin doğru, çalışmaların samimi olması sayesinde memurların ve memur olmayan halkımızın güvenini kazandıklarını ve Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarını belirtti.

Vali Yardımcıları Celalettin Cantürk ve Cengiz Horozoğlu da “Demokrasimizin gelişmesi için sivil toplum kuruluşlarının önemli olduğunu ve etkin olup yönetimlere yardımcı olmalarının iyi olduğunu, Memur Sen’in bu yöndeki çalışmalarını samimiyetle sürdürmelerinin önemini belirterek, Memur Sen’in bu çalışmalarının çalışanlar için olduğu kadar tüm toplum için önemli kazanımları olduğunu söylediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Balcalı dijital hastane sistemine geçiyor

Balcalı dijital hastane sistemine geçiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık